شناسه خبر: 66653 منتشر شده در مورخ: 1397/07/02 ساعت: 21:55 گروه: شهرستان ها
بخشدار مرکزی مهریز از اختصاص 6.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به شهرستان در راستای ایجاد اشتغال پایدار، جلوگیری از مهاجرت‌ روستاییان و کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش یزدی نیوز«مهدی دهقان‌زاده» در نشست آموزشی دهیاران این شهرستان ضمن اعلام خبر اختصاص 6.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به مددجویان کمیته امداد و متقاضیان واجد شرایط روستایی، گفت: سهم امسال استان یزد از تسهیلات اشتغال روستایی 53 م یلیارد تومان است که 6.5 میلیارد تومان آن به شهرستان مهریز اختصاص یافته است . 

 
وی افزود: با توجه به آن که پرداخت تسهیلات در بخش روستایی می‌تواند در بحث مهاجرت و کاهش آسیب‌های اجتماعی اثرگذار باشد، می‌کوشیم تا با همکاری اداره کمیته امداد شهرستان مهریز به منظور ایجاد اشتغال پایدار زمینه پرداخت تسهیلات را به متقاضیان فراهم کنیم . 
 
دهقان‌زاده گفت: پرداخت تسهیلات می‌تواند زنان و مردان روستایی را توانمند و به ایجاد رونق اقتصادی در روستاها کمک کند که در این راستا انتظار می‌رود دهیاران ضمن همکاری و اطلاع‌رسانی و معرفی روستاییان با طرح‌های هدفمند با قابلیت اجرا را به نهادهای ذیربط معرفی کنند.
 
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1419 sec