ثبت نام در دومین المپیاد ورزش کارگری یزد تا دهم مرداد

ثبت نام در دومین دوره المپیاد ورزش کارگری استان یزد ویژه جامعه کار و تلاش و خانواده آنها که از ۲۰ تیرماه آغاز شده، تا دهم مرداد ادامه خواهد داشت.

“محمدهادی آقایی” دبیر این دوره از المپیاد ضمن اعلام این خبر گفت: دومین دوره المپیاد ورزش کارگری استان یزد در هفت گروه از جامعه هدف مرداد ماه آغاز می شود.

وی افزود: این دوره از المپیاد ویژه آقایان و بانوان شامل کارگران شاغل، خانواده کارگران، فرزندان کارگر، بازنشستگان، کارگران کم بینا و روشندل، همسران کارگر و کارگران معلول در رشته های مختلف برنامه ریزی و اجرا می شود.

آقایی در خصوص نحوه اجرای المپیاد نیز گفت: مسابقات ویژه کارگران شاغل در محیط کار آنها برگزار می شود و گروه های دیگر پس از ثبت نام و جمع بندی، در زمان و مکان مشخص به مرحله اجرا می رسد.

وی افزود: برگزاری مسابقات مرحله اول المپیاد ویژه کارگران شاغل در محل شرکت و مرحله نهایی در مجموعه ورزشی کارگران غدیر انجام می شود.

دبیر اجرایی این المپیاد ضمن تقدیر از همراهی کارفرمایان استان در زمینه اجرای مسابقات ورزشی ویژه کارگران، اظهار کرد: خوشبختانه کارفرمایان یزدی در برگزاری مسابقات و رویدادهای ورزشی ویژه کارگران همکاری خوبی را در طول سالیان گذشته با متولیان ورزش کارگری استان داشته و امسال نیز امیدواریم با همراهی آنها المپیاد خوبی را برگزار کنیم؛ بی شک برگزاری این مسابقات باعث شور و نشاط و حفظ سلامت کارگران می شود.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در این المپیاد بیان کرد: علاقمندان واجد شرایط برای حضور در این المپیاد از ۲۰ تیر لغایت ۱۰ مردادماه سال جاری به سایت مجموعه ورزشی کارگران به آدرس mvkyazd.ir مراجعه و ضمن مشاهده دستورالعمل مسابقات، عملیات ثبت نام خود را انجام دهند؛ دستورالعمل این مسابقات نیز از طریق لینک http://yun.ir/ze۱۵۶f قابل دریافت می باشد.

آقایی با اشاره به برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره این المپیاد، تصریح کرد: در سال ۱۴۰۰ اولین دوره المپیاد با استقبال بسیار خوبی از سوی جامعه هدف همراه بود که قریب به دو هزار و ۵۰۰ نفر به مدت ۴ ماه با یکدیگر رقابت کردند و مرحله پایانی اولین دوره المپیاد نیز در اسفند ماه همان سال برگزار و پس از آن در مراسمی در خور شأن کارگران عزیز، از مقام آوران تجلیل شد.

گفتنی است؛ در این المپیاد رشته هایی از جمله دو سرعت، پرتاب توپ، طناب زنی، طناب کشی،قوی ترین مرد کارگر، دوچرخه سواری، آمادگی جسمانی، اسکیت، هدف زنی با توپ و دارت برنامه ریزی شده که ویژه گروه های مختلف برگزار می شود.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..