۳ فوتی در تصادف مرگبار اردکان

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از تصادف خودرو سواری ۴۰۵ و تانکر سوخت در محور خرانق به ساغند و فوت شدن سه نفر خبر داد.

«جواد کمال آبادی» با بیان این که حادثه مذکور در ۱۵ کیلومتری محور خرانق به ساغند به وقوع پیوسته است، گفت: بلافاصله عوامل امدادی هلال احمر شهرستان مستقر در پایگاه امداد ونجات خرانق شهید احمدی روشن به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: تیم امدادی هلال احمر پس از رسیدن به محل حادثه و تثبیت جاده با کمک عوامل انتظامی، دو سرنشین خودرو سواری که به علت آتش گرفتن خودرو فوت کرده بودند توسط نجاتگران هلال احمر به وسیله ست نجات رهاسازی و تحویل نیروهای انتظامی دادند.

کمال آبادی خاطرنشان کرد: راننده تانکر سوخت نیز توسط آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شده بود، به علت خونریزی شدید در مسیر انتقال به مرکز درمانی فوت کرده است.

این مسئول ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.

گفتنی است؛ عوامل امدادی دستگاه‌های خدمات‌رسان اورژانس، آتش نشانی، نیروی انتظامی، پلیس راه و شهرداری نیز در صحنه حادثه حضور داشتند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..