یزد میزبان سی و نهمین اجلاس روسای سازمان اورژانس کشور

سی و نهمین اجلاس روسای سازمان اورژانس کشور به منظور بحث و تبادل نظر در زمینه چالش‌ها و مشکلات موجود و راهکارهای رفع موانع برای خدمت رسانی بهتر و سریعتر به هموطنان به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی در شهر جهانی یزد برگزار می‌شود.

این اجلاس پنجشنبه و جمعه هفته جاری و به مدت دور روز، با حضور رئیس و نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، رئیس و معاونین سازمان اورژانس کشور و ۶۴ مدیر اورژانس پیش بیمارستانی از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در محل مرکز همایش‌های باقر العلوم دانشگاه علوم پزشکی یزد برگزار خواهد شد.

ارائه گزارش عملکرد مراکز اورژانس سراسر کشور، بررسی مشکلات و ارائه راهکار برای آنها و تبیین سیاست‌های آتی سازمان در مسیر خدمت رسانی به هموطنان از موارد مورد بحث در این اجلاس خواهد بود.

به گزارش یزدی نیوز و به نقل از وبدا یزد، دکتر «احمد دهقان» رئیس مرکز اورژانس یزد در این باره اظهار کرد: ارتقاء سازمانی، بررسی نیازها و مشکلات موجود، چالش ها و راهکارهای رفع موانع برای خدمت رسانی بهتر و سریعتر به هموطنان، معرفی روسای تغییر یافته مراکز را از اهداف برگزاری سی و نهمیمن اجلاس روسای سازمان اورژانس کشور است.

وی از اورژانس یزد به عنوان یکی از مراکز پیش رو در بحث خیرین و راه اندازی پایگاه های اورژانس پیش بیمارستانی و فرآیندهای عملیاتی یاد و اظهار کرد: انتخاب یزد به عنوان میزبان این اجلاس، الگو گیری از ساختار اورژانس یزد است.

رئیس مرکز اورژانس یزد یادآور شد: در حال حاضر ۶۴ پایگاه شهری و جاده ای در استان یزد فعال هستند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..