اعلام آمادگی سپاه الغدیر یزد برای افزایش همکاری با هلال احمر در ارائه خدمات اجتماعی

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: خدمات مختلف و اثربخش امدادگران فداکار جمعیت هلال احمر در کمک رسانی به شهروندان بسیار حیاتی است و سپاه استان آمادگی دارد تا در مواقع بحران و نیاز با این جمعیت همکاری بیشتری در امدادرسانی داشته باشد.

به گزارش یزدی نیوز، سردار حسین زارع کمالی  به مناسبت هفته هلال احمر در دیدار با مدیرعامل و کارکنان جمعیت هلال احمر استان افزود: تبیین خدمات هلال احمر موجب امیدآفرینی و اعتمادبخشی به جامعه می شود به تقویت روحیه جهادی، و هم افزایی در مقابل تهدیدهای مختلف کمک می کند لذا مجموعه سپاه استان ضمن قدردانی از خدمات این جمعیت آمادگی مشارکت هر چه بیشتر را در موارد مورد نیاز با هلال احمر دارد.

وی گفت: در سایه نظام اسلامی امروز جمعیت هلال احمر استان با اقدامات خود در عرصه‌های مختلف در استان و خارج از استان کارنامه درخشانی دارد اما باید در زمینه اطلاع‌رسانی اقدامات دستگاه‌های خدمات‌رسان بیش از پیش تلاش شود، زیرا اطلاع رسانی اقدامات و خدمات دستگاه‌های مختلف در راستای جهاد امیدآفرینی و در مقابله با جنگ ترکیبی و شناختی دشمن اثرگذار است.

فرمانده سپاه الغدیر گفت: دستگاه‌های خدمات رسان از جمله بسیج، فراجا و هلال احمر همیشه پای کار نظام و مردم ایستاده اند تا شهروندان بتوانند زندگی راحتی داشته باشند و در این راستا بسیج و سپاه الغدیر با توجه به نیروها، مربیان و افراد کارآزموده‌ این آمادگی را دارد که با برگزاری دوره‌های آموزشی نیازهای مجموعه‌های مختلف از جمله هلال احمر را برآورده کند.

محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با قدردانی از مجموعه بسیج و سپاه که سالانه با این مجموعه در بخش‌های مختلف همکاری مخلصانه دارند، گزارشی از اقدامات یک سال اخیر این جمعیت در زمینه امدادرسانی به شهروندان در زمینه های مختلف را ارائه کرد.

هفته هلال احمر از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز شده است.

منبع:ایرنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..