مسابقات لیگ دسته یک؛

تیم فوتبال چادرملو اردکان مقابل مس شهربابک متوقف شد

تیم فوتبال چادرملو اردکان در دیداری خانگی شنبه شب با کسب نتیجه مساوی یک بر یک مقابل تیم مس شهربابک کرمان متوقف شد.

به گزارش یزدی نیوز این مسابقه در چارچوب هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال قهرمانی باشگاههای کشور ( جام آزادگان ) با حضور جمعی از مسئولان اجرایی و ورزشی و تماشاگران در زمین شماره یک ورزشگاه شهید نصیری شهر یزد برگزار شد.

در این مسابقه ابتدا در دقیقه ۳۸ علی رستمی برای تیم فوتبال چادرملو اردکان گلزنی کرد و این نتیجه تا پایان نیمه اول باقی ماند ولی در نیمه دوم تیم مس شهربابک بازی بهتری ارائه کرد و در دقیقه ۸۶ حمدللله ابدام نتیجه را به تساوی کشاند.

این مسابقه را اشکان خورشیدی از (مازندران) و کمک‌ها، مهدی شفیعی و حمیدرضا سرتاج از (اصفهان) قضاوت کردند، داور چهارم مهرداد خسروی از (مازندران) بود، ناظر داوری قاسم واحدی از (فارس) و همچنین نماینده فدراسیون حسن گریزان از (فارس) بود.

اسامی بازیکنان ۲ تیم

اسامی بازیکنان تیم چادرملو اردکان در این مسابقه حجت صدقی، سعید محمدی فر، امید سام کن، علی خدادادی، رضا محمودآبادی، علی رستمی، سیروس صادقیان، امیرحسام صفی زاده، محمدرضا مسلمی جاوید، محمدابراهیم رضازاده، علی طاهران سرخه بودند و سرمربی، محمدسعید اخباری و مدیر تیم محمدکاظمی بود.

همچنین اسامی تیم مس شهربابک شامل مسلم حق شناس، پویا سیف پناهی، محمد آشتیانی، محمدرضا فیروززاده، محمد جواد پور عوض، علیرضا ولی زاده، میلاد حسن پور، حمدا… ابدام، امیر محمد پناهی، علیرضا ارجمندیان و علی نبی زاده بود و سرمربی تیم وحید رضایی و مدیر تیم نیز محمدعلی شعبان زاده بود.

تیم فوتبال چادرملو اردکان با کسب نتیجه مساوی مقابل مس شهربابک هم‌اکنون تا پایان هفته ۲۹ لیگ دسته اول با ۴۳ امتیاز بعد از تیم‌های شمس آذر قزوین، استقلال خوزستان، سایپا تهران و فجر شهید سپاسی شیراز در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ قرار دارد.
در این رقابت‌ها تیم‌های خیبر خرم‌آباد، پارس جنوبی‌جم، چوکا تالش، شهرخودرو مشهد، قشقایی شیراز (چادرملو اردکان)، آرمان‌گهر سیرجان، شمس‌آذر قزوین، خوشه طلایی ساوه، شاهین بندرعامری، استقلال ملاثانی (پرسپولیس خوزستان)، سایپا، دریا بابل، استقلال خوزستان، شهرداری همدان، ون‌پارس اصفهان، فجرسپاسی شیراز، مس شهر بابک و شهرداری آستارا حضور دارد.

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با خرید امتیاز باشگاه قشقایی شیراز در فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور حضور پیدا کرد و همچنین سعید اخباری به عنوان سرمربی تیم فوتبال چادرملو برگزیده شد.

چهار تیم استان یزد در لیگ‌های فوتبال کشور

هم‌اکنون تیم‌ فوتبال چادرملو اردکان در لیگ دسته اول، تیم شهید قندی در لیگ دسته دوم و تیم‌های یزدلوله و میرک‌ کیش مهریز در لیگ دسته سه کشور به نمایندگی از این استان حضور دارد که قطعا سهم یزدی‌ها در سطح بالای این رشته قابل قبول نیست.

ظرفیت‌های بسیار خوبی در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد وجود دارد که اگر زمینه مشارکت صنایع و معادن در ورزش و این رشته‌ها حتی در چارچوب قوانین وضع شده فراهم شود شاهد یک تحول بزرگ و نقش‌آفرین در توسعه و تعالی فعالیت‌های مرتبط همراه با امور فرهنگی خواهیم بود.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارد و این استان با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیات ورزشی استانی، ۴۰۰ هیات شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی و ۲ هزار فضای ورزشی باز و مسقف در ۱۱ شهرستان در اختیار دارد.

منبع:ایرنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..