جشن گلریزان ۱۲ هزار نفره برای آزادی زندانیان در اردکان برگزار شد

جشن گلریزان ۱۲ هزار نفره برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در ورزشگاه آزادی اردکان برگزار شد.

به گزارش یزدی نیوز استاندار یزد در مراسم گلریزان ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این جشن باشکوه اظهار داشت: این مراسم یک رویداد بزرگ است و امیدواریم همچنان مثل گذشته با دستان پرخیر و برکت نیکوکاران و خیران استان مبلغ قابل توجهی در راستای آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرایم غیرعمد جمع آوری شود.

مهران فاطمی با اشاره به اینکه هدف از برگزاری چنین همایش‌هایی اهدای شادی به فرزندان، مادران و همسرانی است که از سرپرست خانواده خود به دلیل وقوع جرایم غیرعمد و ناآگاهی دور هستند، یادآورشد: آثار و نتایج کمک به زندانیان جرایم غیرعمد دارای ابعاد متفاوتی است که مهمترین مورد آن، کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

وی با بیان اینکه شادی‌ها را باید با هم‌نوعان خود به اشتراک بگذاریم، یادآور شد: مردم شریف اردکان در این راه سنگ تمام گذاشته‌اند و اگر هر کدام از افراد، حتی مبلغ کمی اهدا کنند، گره مشکلات باز خواهد شد.

فاطمی ضمن تقدیر از حامی جشن گلریزان این شهرستان گفت: علیرغم حضور پرشور مردم اردکان، برخی صنایع نیز در کنار دغدغه‌های تولید، به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه دارند، که جای تقدیر دارد.

در این مراسم که با حضور نزدیک به ۱۲ هزار نیکوکار برگزار شد، تا میزان یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از سوی خیران و صنعتگران این شهرستان تعهد شد.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..