استخر مجموعه کارگری اردکان افتتاح شد

استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان در مراسمی با حضور وزیر آموزش و پرورش، وزیر معین رئیس جمهور در اردکان مورد بهره برداری قرار گرفت.

«محمدرضا فلاحتی» مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین گشایش استخر مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران شهرستان اردکان گفت: در سفر ریاست محترم جمهور به استان یزد در آذرماه سال گذشته مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال جهت تکمیل استخر سرپوشیده کارگران شهرستان اردکان، سالن ورزشی شماره یک شهرستان یزد و مجموعه ورزشی کارگران شهرستان ابرکوه به این اداره کل اختصاص یافت که تاکنون مبلغ ۱۷۸ میلیارد ریال جهت پروژه های مذکور تخصیص یافته است.

وی تصریح کرد: این پروژه از سال ۱۳۸۹ عملیات ساخت و احداث آن آغاز گردید. پروژه یاد شده با زیربنای ۱۹۰۰ مترمربع دارای امکاناتی نظیر سالن بدنسازی، رستوران و کافی شاپ، سونای خشک و بخار، جکوزی گرم و سرد، استخر کودکان و استخر بزرگسلان است.

این مسئول اضافه کرد: روند تکمیل این پروژه علی رغم گذشت بیش از ۱۱ سال از آغاز عملیات عمرانی آن، در دولت سیزدهم با تخصیص اعتبارات سفر ریاست جمهوری به یزد در آذرماه سال قبل، سرعت مضاعف گرفت و با جذب و هزینه کرد مبلغ ۴۱ میلیارد ریال از اعتبارات سال ۱۴۰۰ و تخصیص مبلغ ۳۴ میلیارد ریال از اعتبارات سال ۱۴۰۱ از محل تسهیلات سفر، همچنین جذب و هزینه کرد مبلغ ۴۸ میلیارد ریال از محل تسهیلات ماده ۵۶ در دولت سیزدهم، آماده بهره برداری شد.

به گزارش یزدی نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، فلاحتی تاکید کرد: تاکنون به این پروژه بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال تخصیص یافته که مبلغ ۱۲۳ میلیارد آن در دولت سیزدهم صورت گرفته و این استخر با ظرفیت ۱۵۰ نفر در هر سانس پذیرای کارگران و مردم شریف اردکان و شهرستان های همجوار خواهد بود.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..