تبدیل سازمان همیاری ‌شهرداری‎های یزد به قرارگاه سازندگی

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد از تبدیل این سازمان به قرارگاه سازندگی با توجه به پتانسیل ها و ظرفیت‌های موجود و در راستای توسعه و آبادانی استان و خدمت به مردم خبر داد.

«محمدرضا عظیمی زاده» در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج ‌با حضور سرهنگ ‌«عباس جوکار» فرمانده سپاه ناحیه مرکزی استان یزد و سرهنگ ‌«میثم محجوب زاده» فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری یزد در واحد تولید و ماشین‌آلات سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد، اظهار کرد: یک سال اخیر برای سازمان همیاری شهرداری های استان دوره‌ای طلایی بوده و این مجموعه قوی و منسجم، تقویت شده است.

وی ادامه داد: سازمان همیاری‌ شهرداری‌های استان با کار جهادی، ‌مشارکت جویی در طرح‌های عمرانی استان از جمله طرح نهضت ملی مسکن و پویایی مورد نظر به قرارگاه سازندگی در مسیر توسعه و آبادانی استان و برای خدمت بیشتر به مردم تبدیل شده و شایسته است از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده شود.

عظیمی زاده ضمن اشاره به مشارکت سازمان همیاری در طرح نهضت ملی مسکن، تصریح کرد: در همین راستا ‌١٧ طرح فعال در سطح استان در شهرهای یزد، مهریز، ‌اشکذر و زارچ با قوت در حال اجراست.

وی که در جمع کارکنان و کارگران مجموعه تولید شن و ماسه، آسفالت و بتن سازمان همیاری سخن ‌می‌گفت، ‌خاطرنشان کرد: این واحد تولیدی که در منطقه ‌چم تفت واقع شده با سابقه تولید بیش از ۳۰ سال، در حال حاضر بیش از ۲۰ نوع محصول بتنی تولید می کند که تولید دیوارهای پیش ساخته بتنی در متراژهای مختلف، انواع آسفالت ‌و بتن از آن جمله است.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان افزود: فروش محصولات واحد تولید شن و ماسه، ‌آسفالت و بتن سازمان همیاری در سال جاری و در مقایسه با سال گذشته بیش از ۳ برابر شده است که این گواه کار جهادی و بسیجی نیروهای جوان و باتجربه، متعهد ‌و متخصص واحد تولید سازمان همیاری است.

عظیمی زاده در پایان سخنان خود تاثیر گذارترین حامی سازمان همیاری را هیئت مدیره و معاون عمرانی استاندار به عنوان رئیس هیئت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان عنوان کرد و گفت: هر زمان سازمان از این حمایت به طور کامل برخوردار بوده، توانسته ‌است در پیشبرد اهداف سازمانی خود و خدمت به مردم و شهروندان بهتر و موفق تر عمل کند.

به گزارش یزدی نیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان همیاری استان، سرهنگ «عباس جوکار» فرمانده سپاه ناحیه مرکزی استان نیز در این مراسم که به همت پایگاه مقاومت بسیج حضرت امام هادی علیه‌السلام سازمان همیاری شهرداری های استان برگزار شد، ‌با تقدیر از مدیریت جهادی سازمان همیاری شهرداری‌های استان و تلاش کارکنان و کارگران این سازمان، اظهار کرد: بسیج در حوزه محرومیت‌زدایی کارنامه بسیار درخشانی دارد و بسیجیان ‌همواره و بدون هیچ گونه چشم‌داشتی درحال خدمت رسانی به مردم در حوزه های مختلف هستند.

وی تصریح کرد: روحیه بسیجی خدمات گمنام و بی نام ‌و نشان و روحیه کار جهادی و ایثارگونه است که کارکنان و کارگران واحد تولید شن و ماسه، آسفالت و بتن سازمان همیاری شهرداری استان این روحیه و کار برای رضای خدا و خدمت به مردم را در عمل به خوبی نشان داده‌اند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..