تصادف تریلر با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ در مهریز

برخورد تریلر هوو به عقب کد امدادی آمبولانس ۱۱۵ مسجد ابوالفضل مهریز منجر به مصدومیت یکی از کارشناسان اورژانس استان یزد شد.

دقایق اولیه‌ی بامداد روز چهارشنبه دوم آذرماه، آمبولانس اورژانس ۱۱۵ مسجد ابوالفضل مهریز هنگام بازگشت از ماموریت امدادرسانی به مصدومین حادثه ترافیکی خود دچار حادثه شد.

در این حادثه که در ۱۰ کیلومتری مسیر بازگشت کارشناسان اورژانس به پایگاه رخ داد، خودروی تریلر هوو به عقب کد امدادی آمبولانس برخورد کرد.

متاسفانه این حادثه مصدومیت یکی از کارشناسان اورژانس ۱۱۵ از ناحیه سر و دست را به دنبال داشت که البته «مسعود غفور زاده» تکنسین اورژانس حادثه دیده پس از دریافت خدمات اولیه اورژانس در بیمارستان مهریز از بیمارستان مرخص شده است.

به گزارش یزدی نیوز و بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد، خودروی آمبولانس اورژانس مسجد ابوالفضل مهریز از چرخه‌ی عملیات خارج شد و با توجه به آسیب های وارده به کابین عقب، احتمال می‌رود، این خودرو برای همیشه از ناوگان خودرویی اورژانس یزد خارج خواهد شد.

لازم به ذکر است بلافاصله پس از رخداد حادثه، کد پشتیبان شهرستان جایگزین کد مسجد ابوالفضل مهریز شد و خدمات امدادی اورژانس در این منطقه بدون وقفه ادامه خواهد داشت.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..