اردوی آموزش بازی‌سازی در یزد برگزار می‌شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از برگزاری اولین اردوی آموزش بازی‌سازی با حضور انستیتو ملی بازی‌سازی ایران در این استان خبر داد.

«احسان عابدی» ضمن اعلام این خبر افزود: بازی‌های رایانه‌ای از ظرفیت‌های مهم صنایع خلاق فرهنگی است و با هدف کشف و پرورش استعدادهای این حوزه، رویداد اردوی آموزش بازی‌سازی ویژه جوانان یزدی برگزار می‌شود.

وی در خصوص ویژگی‌های این دوره گفت: در این رویداد که مربیان حوزه فنی بازی‌سازی حضور دارند، ۵۰ ساعت آموزش فشرده بازی‌سازی به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود و پس از اتمام فرآیند آموزش‌ها، مسابقه بازی‏‌سازی بین تیم‌ها برگزار خواهد شد تا علاوه بر این که شرکت‌کنندگان بتوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند، براساس آموزش‌های ارائه شده به تولید یک محصول هم دست پیدا کنند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: نوجوانان و جوانان یزدی علاقه‌مند به شرط داشتن حداقل ۱۴ سال سن می‌تواند با مراجعه به سایت irangdi.ircg.ir در این دوره ثبت‌نام کنند.

وی خاطرنشان کرد: این دوره در نیمه دوم مهرماه در کارخانه نوآوری درخشان یزد برگزار خواهد شد.

به گزارش یزدی نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، عابدی در پایان ایجاد شرایط جذب منتخبان به عنوان نیروی انسانی توانمند و با استعداد در صنعت بازی‌سازی کشور، ارائه گواهینامه مهارتی، استفاده رایگان از دوره‌های آموزشی مقدماتی انستیتو ملی بازی‌سازی و ارائه آموزش‌های مستمر از دیگر امتیازاتی است که توسط انستیتو ملی بازی‌سازی برای تیم‌های منتخب این رویداد در نظر گرفته شده است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..