سرپرست فرمانداری اردکان:

نظارت بر بازار در آستانه بازگشایی مدارس در اردکان تشدید می شود

سرپرست فرمانداری اردکان با تاکید بر نظارت بر قیمت ها به صورت روزانه گفت: نظارت بر بازار در آستانه بازگشایی مدارس در اردکان تشدید می شود.

به گزارش یزدی نیوز، حسین سبزواری، در نشست ستاد تنظیم بازار شهرستان اردکان بر اجرای بازرسی و نظارت بر بازار تاکید کرد و اظهار داشت: کنترل و نظارت بر قیمت ها در ایام بازگشایی مدارس در این شهرستان به صورت روزانه اعمال خواهد شد .

وی افزود: تأمین به موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالاها و نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می گیرد.

سبزواری با تأکید بر نظارت دقیق بر بازار و رصد قیمت ها به صورت مستمر گفت: برای ممانعت از افزایش غیرقانونی و بی ضابطه قیمت ها باید کنترل و نظارت مستمر وجود داشته باشد و با متخلفان مطابق قانون برخورد شود.

سید علی حسینی پور، رئیس اداره جهاد کشاورزی اردکان نیز در این نشست به ارائه گزارشی از اقلام تنظیم بازار جذب شده و قابل جذب توسط این ارگان ارائه داد .

همچنین در این نشست علاوه بر پیگیری مصوبات جلسات قبلی ستاد، به تصویب نرخ های جدید، بررسی و قیمت گذاری نرخ سرویس مدارس و نرخ کرایه آجر، شن و ماسه بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد این دو نرخ نامه به کمیته های تخصصی نرخ گذاری ارجاع شود تا در اسرع وقت بررسی و تصویب و اطلاع رسانی شود .

شهرستان ۱۵۰ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق، احمدآباد و اردکان است.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..