میبدی‌ها ۴۳ طرح در هفته دولت افتتاح می‌کنند

فرماندار میبد: در هفته دولت ۴۳ طرح با اعتبار ۵۸۶ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش یزدی نیوز، سید جمال سجادی پور در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت گفت: همه دستگاه‌ها موظف هستند طرح‌های قابل افتتاح خود در هفته دولت را به صورت ویژه دنبال و گزارش آن را در قالب فیلم و کلیپ و عکس تا دو روز آینده به اداره کل خود ارسال کنند.

وی از افتتاح ۴۳ طرح در هفته دولت در این شهرستان خبر داد و افزود: برای بهره برداری از این طرح‌ها ۱۳۷ میلیارد تومان از اعتبارات دولتی و ۴۴۹ میلیارد تومان از اعتبارات بخش خصوصی و در مجموع ۵۸۶ میلیارد تومان هزینه شده است.

فرماندار میبد گازرسانی به ناحیه صنعتی میبد۲، آسفالت خیابان آیت الله نائینی، بهره برداری از ایستگاه‌های برداشت آب شرب، روشنایی بلوار راه آهن، بهره برداری از واحد ۵۰۰ راسی پرورش بز مورسیا، افتتاح کاشی ونوس و کلنگ زنی جاده سلامت ندوشن ـ صدرآباد از جمله این طرح‌ها عنوان کرد.

وی بهره برداری از این طرح‌ها را زمینه ساز اشتغال ۱۱۵ نفر در میبد عنوان کرد و اظهار داشت: دستگاه‌ها همه تلاش خود را برای بازتاب خبری طرح‌های هفته دولت در قالب کلیپ و عکس در کانال‌ها و فضای مجازی با هدف آگاهی مردم بکار گیرند.

سجادی پور تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای جهاد تبیین از اقدامات دولت و نظام در خدمتگذاری به مردم است و باید برای ارتقای شاخص‌های شهرستان در این راستا قوی عمل شود.

وی بزرگداشت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، تشکیل جلسات با گروه‌ها و اقشار، غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا، بازدید از ادارات شهرستان، تولید اینفوگرافی و کلیپ و امیدآفرینی بین مردم را از برنامه‌های هفته دولت در شهرستان میبد بیان کرد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..