استاندار یزد:

گردشگری بدون توجه به صنایع دستی دارای حلقه مفقوده است

استاندار یزد با بیان این گردشگری بدون توجه به صنایع دستی دارای یک حلقه مفقوده است، بر تلاش برای تقویت این حوزه تاکید کرد.

«مهران فاطمی»در حاشیه افتتاح سیزدهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی در استان یزد اظهار کرد: نمایشگاه‌ها در واقع ویترین مجموعه‌ای هستند که به منظور معرفی آن برگزار می‌شوند و نمایشگاه صنایع دستی نیز ویترین صنیاع دستی استان یزد و دیگر استانهای کشورمان هستند و محل خوبی برای ارائه، معرفی و بازاریابی صنیاع دستی است. البته بازارسازی به مراتب مهمتر از بازاریابی است که باید در این راستا کار کنیم.

وی افزود: گردشگری بدون توجه به صنایع دستی دارای یک حلقه مفقوده است لذا تمام تلاش و توان ما تقویت این حوزه است و امیدواریم با ایجاد شهرک صنایع دستی در حوزه های مختلف به صورت تخصصی ایجاد کنیم و آمیزه‌ای از صنعت، هنر. مهارت و هویت ماست را روز به روز پررنگ تر و پررونق تر کنیم.

فاطمی در پایان گفت: خوشبختانه برپایی این نمایشگاه پس از دو سال تعطیلی و محدودیتهای کرونایی شور و نشاط خوبی را در بخش صنایع دستی استان و کشور ایجاد کرده است و امیدواریم انرژی مضاعفی را ایجاد کند تا دستاوردها و تولیداتشان را پرقدرت‌تر، متنوع‌تر و نوآورانه‌تر ارائه کنند.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..