سخنان عجیب شهردار یزد؛ برگ‌های پاییزی را برای عکس‌های یادگاری مردم نگه‌دارید

شهردار یزد در اقدامی قابل‌توجه از نیروهای شهرداری خواسته است که برگ‌های پاییزی را در بوستان‌های مشخص‌شده جمع‌آوری نکنند تا مردم بتوانند عکس‌های یادگاری بگیرند.

به گزارش یزدی نیوز، همه‌ساله بسیاری از افرادی که علاقه به گرفتن عکس‌های یادگاری دارند به انتظار پاییز می‌نشینند تا بتوانند تصاویری با تم‌های پاییزی از خود ثبت کنند و در آلبوم خاطرات خود نگاه دارند.

با وجودی که این روزها تصاویر موبایلی جای عکس‌های چاپی را گرفته است اما عکس‌های پاییزی همچنان از جمله تصاویری است که بسیاری از افراد اقدام به چاپ و نگهداری آن در آلبوم می‌کنند.

میزان علاقه به عکس‌های پاییزی به حدی رسیده است که امروزه یکی از تم‌های اصلی آتلیه‌ها در نقاط مختلف کشور عکس‌های پاییزی شده است و برخی تصاویر طبیعی و برخی دیگر از قالب‌های آماده برای این منظور استفاده می‌کنند.

با وجود این، اما مشکلی که هرساله موجب ناراحتی و آزردگی خاطر شهروندان در این زمینه می‌شد، جارو کردن برگ‌های پاییزی به‌صورت روزانه بود، موضوعی که سبب می‌شد امکان ثبت تصاویر پاییزی با پس‌زمینه برگ‌های زرد ریخته‌شده به‌روی زمین برای مردم به وجود نیاید.

این موضوع با وجودی که چندان مهم به‌نظر نمی‌رسید اما تقریباً به موضوعی غیرقابل حل برای بسیاری از شهروندان تبدیل شده بود و کم‌کم همه به آن عادت کرده بودند ولی صدور دستوری از سوی شهردار جوان یزد همه را در این زمینه متعجب کرد.

“برگ‌های پاییزی را جارو نکنید!”، این دستوری است که شهردار یزد صادر کرده و از نیروهای شهرداری خواسته است برگ‌های پاییزی را در بوستان‌ها جارو نکنند تا مردم بتوانند اقدام به ثبت عکس‌های یادگاری خود کنند.

این دستور شهردار یزد علاوه بر اینکه زمینه خوشحالی بسیاری از عکاسان و شهروندان را فراهم کرده، زیبایی بسیار خاصی هم به نقاط اعلام‌شده بخشیده و تم شهر یزد را کاملاً پاییزی کرده است.

منبع:خبرگزاری تسنیم

بخش نظردهی بسته شده است..