خاطرات ایثارگران شرکت مدیریت تولید برق یزد منتشر شد

no-thumbs

همزمان با هفته دفاع مقدس از کتاب «جریان آفتاب» خاطرات ایثارگران شرکت مدیریت تولید برق یزد رونمایی شد.

به گزارش یزدی نیوز، همزمان با هفته دفاع مقدس و طی مراسمی در محل نیروگاه سیکل ترکیبی یزد ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، از کتاب «جریان آفتاب» بیان خاطرات ده نفر از ایثارگران نیروگاه یزد در دوران دفاع مقدس رونمایی شد.

سید محمد حسن جمال الدینی، مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد در این مراسم ضمن ارج نهادن به دلاوری‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری از هشت سال دفاع مقدس به عنوان مظهر ایستادگی، ایثار و مقاومت یاد کرد.

ایشان همچنین به توصیه مقام معظم رهبری به جوانان کشور برای خواندن کتاب‌های شرح حال ایثارگران دفاع مقدس اشاره و بیان داشت: کتاب «جریان آفتاب» که امروز رونمایی می‌گردد بیان خاطرات ده نفر از ایثارگران شرکت مدیریت تولید برق یزد است که با همت بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس جمع آوری و تدوین شده است.

در این مراسم سرهنگ زارع، رئیس بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس در یزد و حجه الاسلام قنبری مشاور مدیر عامل و امور فرهنگی و دینی شرکت مادر تخصصی برق حرارتی با سخنانی به بیان ارزش‌های هفته دفاع مقدس پرداختند.

بیان خاطرات جبهه و جنگ از زبان سرهنگ مشهدی بافان و اجرای گروه موسیقی شمیم یزد از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

در پایان با حضور مدیرعامل نیروگاه یزد از کتاب «جریان آفتاب» رونمایی و با اهداء لوح تقدیر و هدیه از ایثارگران و دست اندرکاران تهیه و تدوین این کتاب تجلیل و تقدیر شد.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..