مدیر کل کمیته امداد یزد:

حضور در انتخابات، استقلال، امنیت و عزت نظام را تضمین می‌کند

مدیرکل کمیته امداد استان یزد با دعوت از کارکنان این نهاد و مددجویان تحت حمایت و آحاد مختلف جامعه برای حضور در انتخابات گفت: حضور حداکثری در انتخابات، استقلال، امنیت و عزت کشور و نظام را تضمین می‌کند.

«محمد شجاعان» در جمع کارکنان کمیته امداد استان که به‌ صورت حضوری در اداره کل و ارتباط ویدئوکنفرانس با شهرستان‌ها برگزار شد، با بیان اهمیت حضور در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰، گفت: حضور حداکثری در انتخابات، استقلال، امنیت و عزت کشور و نظام را تضمین می‌کند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون مسئله انتخابات و آگاهی بخشی و اهمیت حضور در انتخابات در بعد داخلی و خارجی، بیان کرد: این انتخابات باید موجب شود یک حرکت جدید و نفس تازه‌ای در انقلاب جریان پیدا کند و این دل‌مردگی که در مردم به وجود آمده تغییر حال پیدا کند و وضعیت عوض شود.

مدیر کل کمیته امداد استان با بیان اینکه انتخابات باید به یک نماد وحدت ملی تبدیل شود، افزود: حضور در انتخابات باعث افزایش اقتدار ملی و خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان می‌شود و مأیوس شدن آن‌ها می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد یزد، شجاعان با اشاره به ویژگی‌های رئیس‌جمهور اصلح و صالح، تصریح کرد: رئیس‌جمهور منتخب باید شاخصه‌ها و ویژگی‌های لازم را داشته باشد، رئیس‌جمهور باید باکفایت باشد و توانایی اداره کشور را داشته باشد، باایمان باشد، عدالت‌خواه باشد، با فساد مبارزه کند، دارای روحیه و عملکرد جهادی و انقلابی باشد، به توانمندی‌های داخلی معتقد باشد و به آینده امیدوار باشد.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..