رئیس دادگستری بافق:

راهبرد دستگاه قضا حمایت حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال است

رئیس دادگستری شهرستان بافق گفت: طبق منویات و تاکیدات رئیس دستگاه قضا مبنی بر حمایت از کارگران، یکی از اهداف این مجموعه پشتیبانی حقوقی و قضایی از تولید و اشتغال است.

به گزارش یزدی نیوز، اسماعیل دهقان شوازی،در حاشیه بازدید از یکی از شرکت‌های تولیدی در بافق اظهار داشت: در راستای تحقق شعار سال مبنی بر رفع موانع تولید تعامل و همکاری تمامی دستگاه های ذیربط در جهت تولید و رونق اقتصادی مورد تاکید است و مسائل و مشکلات مجموعه تولیدی و سرمایه گذاری به محض اطلاع جهت حل فصل در شورای اداری مطرح می شود.

وی در مورد اقدامات مهم دستگاه قضا در دوره تحول عنوان کرد: از اهداف مهم قوه قضائیه، رفع موانع تولید و برطرف کردن مشکلات همچنین احیای کارخانه ها و کارگاه های تعطیل و نیمه تعطیل و حمایت از نیروی کار و کارگر است.

دهقان شوازی با اشاره به تهیه مواد اولیه و سایر مایحتاج تولید در شهرستان بیان کرد: تولید کننده و صنعتگر در این شهرستان تا آنجا که امکان دارد مواد اولیه و مایحتاج تولید مورد نیاز خود را از همین شهرستان تأمین کند تا علاوه بر گردش مالی بهتر در رونق تولید نیز تاثیرگذار بوده و شهروندان بافقی از انتفاع بیشتری بهره‌مند شوند.

رئیس دادگستری بافق یادآور شد: این حوزه قضایی با جدیت تمام، همه ظرفیت‌های خود را در راستای کمک به تولید به کار خواهد گرفت و حمایت‌های حقوقی و قضایی از صنایع و واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..