یارانه ۷۰ درصدی خرید کتاب الکترونیک برای کودک و نوجوان

اعضای باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان از تخفیف ۷۰ درصدی برای خرید کتاب الکترونیک برخودارند.

به گزارش یزدی نیوز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: اعضای باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان با حمایت معاونت امور فرهنگی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌‏توانند از تخفیف ۷۰ درصدی برای خرید کتاب الکترونیک از دو پلتفرم کتابخوانی اقدام کنند.
مجید جوادیان زاده بیان داشت: با توجه به شرایط موجود کشور در پی همه‌گیری ویروس کرونا و برای تسهیل و تسریع دسترسی اعضای باشگاه‌های کتابخوانی به کتاب‌های دلخواه، دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری طاقچه و دانی (پلتفرم‌های کتاب الکترونیک) امکان خرید کتاب را علاوه بر شیوه مرسوم و از طریق کتابفروشی‌های عضو طرح از طریق، سایت و اپلیکیشن دانی و طاقچه (کتاب دیجیتال) فراهم کرده است.
وی افزود: اعضای باشگاه‌های کتابخوانی با وارد کردن کد ملی می‌توانند اقدام به ثبت‌نام و خرید کتاب الکترونیک کنند و با پرداخت فقط ۳۰ هزار تومان، امکان استفاده از ۳۵۰۰ عنوان کتاب دیجیتال (متنی و صوتی) به ارزش ١٠٠ هزار تومان به‌مدت یک سال داشته باشند و مبلغ ۳۰ هزار تومان از طرف معاونت امور فرهنگی و ۴۰ هزار تومان از طرف پلتفرم پرداخت می‌شود.
این مقام مسئول اظهار کرد: اعضای باشگاه‌ها با ثبت‌نام در سایت و اپلیکیشن طاقچه می‌توانند ۵ کتاب با ۷۰درصد تخفیف خریداری کنند که۳۰ درصد تخفیف از طرف معاونت امور فرهنگی و ۴۰ درصد تخفیف از طرف پلتفرم طاقچه می‌باشد. فقط کافی است در هنگام خرید هر کتاب گزینه کد تخفیف دارم را انتخاب کنید و کد ملی خود را وارد کنند.
وی گفت:همچنین امکان خرید کتاب به شیوه مرسوم و از طریق کتابفروشی‌های عضو طرح همچنان بر قرار است.
علاقه‏‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‎توانند به وبسایت شبکه ترویج کتابخوانی به آدرس الکترونیک http://bookpromotion.ir/ مراجعه کنند.

منبع:خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..