در پیام مشترکی؛

امام جمعه و فرمانده سپاه یزد درگذشت سردار حجازی را تسلیت گفتند

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد و فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با صدور پیام مشترکی، درگذشت سردار حجازی را تسلیت گفتند.

به گزارش یزدی نیوز، در پیام تبریک و تسلیت مشترک امام جمعه و فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پی شهادت سرتیپ پاسدار سید محمد حجازی آمده است: خبر شهادت سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی بار دیگر ما را داغدار کرد.

این مجاهد راه حق، سال‌های عمر خود را در لباس مقدس سپاه، در جبهه های مختلف به ویژه در جبهه مقاومت به‌ ویژه در لبنان صرف خدمتگذاری به جبهه اسلام کرد و تا آخرین لحظه عمر با برکت خویش و در جایگاه جانشینی فرماندهی نیروی قدس، سربازی شایسته برای فرمانده معظم کل قوا بود و گام های موثری را همانند شهدای جبهه مقاومت برای تحقق آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی برداشت.

ضمن تبریک و تسلیت شهادت آن فرمانده جانباز، وارسته و مخلص به محضر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، ملت ایران و آحاد فرماندهان، مسئولان و همرزمان وی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین و نیز رزمندگان جبهه مقاومت؛برای خانواده مومن ایشان صبر و آرامش آرزومندیم.

این پیام به امضای آیت الله محمدرضا ناصری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و سرتیپ دوم پاسدار، رضا پورشمسی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد رسیده است.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..