کنگره ملی شهدای استان یزد در محل نمایشگاه‌های دائمی برگزار می‌شود

معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان یزد گفت: اجلاسیه نهایی دومین کنگره ملی شهدای استان دهم فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار می شود.

سرهنگ علی نوری زاده  با بیان اینکه دومین کنگره ملی ۴ هزار شهید استان دارالعباده و دارالعلم یزد از ابتدای سال و با شیوه ای متفاوت کار خود را در سطح استان یزد آغاز کرده است، اظهار داشت: اجلاسیه نهایی این کنگره دهم فروردین ماه ساعت ۹ صبح تا ۱۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار می شود.

وی با اشاره به ۴۰ خدمت شاخص کنگره ملی شهدای استان با محوریت خدمت رسانی و محرومیت زدایی افزود: این خدمات به صورت مستند در سطح استان گردآوری شده است که در روز اجلاسیه پخش خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر استان یزد ادامه داد: به دلیل محدودیت های کرونایی تعداد کمی مهمان برای این اجلاسیه دعوت شده است و خانواده شهدا نیز در صورت تمایل می توانند در این اجلاسیه حضور یابند.

نوری زاده افزود: همچنین این مراسم به صورت زنده و مستقیم از شبکه استانی یزد، شبکه ملی خبر و چند شبکه مجازی پخش می شود که علاقمندانی که موفق به حضور در مراسم نمی شوند می توانند از این طریق بیننده اجلاسیه نهایی کنگره شهدای استان باشند.

گفتنی است؛ گروه سرود، تواشیح، مداحی، سخنرانی و ‌… از جمله برنامه های اجلاسیه نهایی دومین کنگره ملی ۴۰۰۰ شهید استان یزد است.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..