خاقانی رئیس هیئت رئیسه کونگ فو توآ سنتی یزد شد

طی حکمی از سوی رئیس کمیته کونگ فو توآ سنتی استان یزد، دکتر «حمیدرضا خاقانی» مدیر ذوب فولاد اردکان به عنوان رئیس هیئت رئیسه کونگ فو توآ سنتی استان یزد معرفی شد.

«محمد هاتفی اردکانی» رئیس کمیته کونگ فو توآ استان یزد گفت: اعضای جدید هیئت رئیسه کمیته کونگ فو توآ استان طی هفته جاری مشخص شدند و به زودی برنامه‌های این کمیته ورزشی اعلام خواهد شد.

وی در این رابطه افزود: با توجه به تجربیات، جایگاه و پیگیری‌های ورزشی دکتر «حمیدرضا خاقانی» مدیر ذوب فولاد اردکان، وی به عنوان رئیس هیئت رئیسه معرفی شده و احکام دیگر اعضای این هیئت ورزشی نیز ابلاغ شد.

هاتفی که خود از نامداران و مدال‌آوران ملی و بین المللی کونگ فوتوآ سنتی کشور به شمار می‌رود، با قدردانی از توجه مسئولان ورزشی استان به این رشته رزمی خاطرنشان کرد: با توجه به اصالت و ریشه کونگ فوتوآ سنتی باید زمینه فراگیری بیشتر این رشته پر تحرک و مفرح فراهم شود چرا که گسترش یک رشته فنی و اصیل ایرانی در معرفی ورزش‌های ریشه‌دار کشور ایران در رقابت‌های بین المللی بسیار حائز اهمیت است.

هیئت کونگ فو توآ سنتی استان یزد در زمان اوج‌گیری ویروس کرونا و با توجه به تعطیلی سالن‌ها و اماکن ورزشی، با برنامه‌ریزی مدون به صورت مجازی زمینه آموزش‌های خود را برای دوست‌داران این ورزش ارزشمند فراهم کرده است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..