بازگشت بیمارستان فاطمه الزهرا مهریز به شرایط عادی

سرپرست بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز: بستری بیماران مشکوک به کووید به حداقل رسیده است.

به گزارش یزدی نیوز، فلاح گفت:هم اکنون تمامیقسمت‌های بیمارستان فاطمه الزهرا (س) اعم از اتاق عمل، اتاق زایمان، آزمایشگاه، خدمات پاراکلینیک و کلیه بخش‌های درمانی فعال است و خدمات دهی با بهترین کیفیت در حال انجام می‌باشد.

سرپرست بیمارستان فاطمه الزهرا (س) مهریز گفت: مردم شهرستان می‌توانند بدون هیچ گونه دغدغه و نگرانی از ابتلا به کووید ۱۹ و بیماری‌های تنفسی، برای پیگیری و درمان مورد نظر خود به پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی این بیمارستان مراجعه کنند.

فلاح ضمن قدردانی از مردم و مسئولین شهرستان که با رعایت و انجام پروتکل‌های بهداشتی، بیمارستان را در ارائه خدمات به بیماران یاری رساندند افزود: پرسنل این بیمارستان در طول مدت شیوع بیماری کرونا تمام تلاششان را در جهت کنترل و بهبودی حال بیماران درگیر با این بیماری به صورت بی وقفه و خستگی ناپذیر انجام دادند.

سرپرست بیمارستان مهریز عواملی، چون آموزش مداوم پرسنل و بیماران، ضدعفونی تمامی بخش‌های بیمارستان به صورت کامل، استفاده صحیح و اصولی از وسائل حفاظت فردی، بستری نمودن بیماران مشکوک در لاین جداگانه و بستری بیماران قطعی هر کدام در یک اتاق، خود قرنطینگی پرسنل درمان و تردد محدود پرسنل در سطح جامعه و واحد‌های بیمارستان و حضور مستمر مسئولین در بخش‌ها در جهت رفع کمبود‌ها و روحیه دادن به پرسنل را از اقدامات بیمارستان مهریز در مهار و کنترل این بیماری دانست.

فلاح با تاکید بر اینکه مردم باید همچنان پروتکل‌های بهداشتی و بهداشت فردی را رعایت کنند افزود: با توجه به از بین نرفتن کامل این بیماری از مردم درخواست می‌شود که کاهش تعداد بیماران مبتلا به کووید ۱۹ را به منزله پایان بیماری در شهرستان در نظر نگیرند و همانند گذشته نکات بهداشتی را رعایت کنند تا دوباره شاهد افزایش بیماری کرونا در شهرستان نباشیم.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..