نشست هماهنگی یادواره شهدای شهرستان یزد

فرماندار یزد:همه دستگاه‌های اجرایی در آماده سازی همه جانبه شهر و روستا‌های شهرستان یزد برای برگزاری یادواره شهدای شهرستان یزد همکاری کنند.

به گزارش یزدی نیوز، فرماندار یزد در نشست هماهنگی برگزاری یادواره شهدای شهرستان یزد ضمن اشاره به محدودیت‌های ستاد کرونا و شرایط حاکم بر جامعه بر لزوم همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌های اجرایی در آماده سازی همه جانبه شهر و روستا‌های شهرستان یزد برای برگزاری یادواره شهدای شهرستان تأکید کرد.

رستگاری، افزود: قرارگاه‌های عملیاتی محلات یکی از ظرفیت‌هایی است که می‌تواند بستر پیاده سازی بسیاری از برنامه‌ها و طرح‌های عملیاتی در شهر‌ها و روستا‌های شهرستان یزد باشد و در کیفی‌تر شدن هر چه بیشتر برنامه‌ها اثر مستقیم داشته باشد.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم ارتباط با خانواده‌های معزز شهدا اظهار داشت: کاری که قرار است ما برای شهدا انجام دهیم با کاری که آنها برای ما انجام داده اند اصلا قابل قیاس نیست در واقع اگر بدنبال برگزاری یادواره شهدا هستیم این یادواره‌ها باید چنان تلنگری بر ما وارد کند که راه و تفکر شهدا را در کار و عملکرد خود سرلوحه قرار دهیم.

همچنین در این نشست، بر حفظ شأن و منزلت خانواده معزز شهدا در برگزاری یادواره‌ها، دوری از اسراف، استفاده از ظرفیت و توانمندی تمامی دستگاه‌های اجرایی در برگزاری مراسم، رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید شد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

بخش نظردهی بسته شده است..