بازدید استاندار یزد از کارخانه سلک باف یزد

استاندار یزد از شرکت تولیدی کارخانجات ریسندگی و بافندگی سلک باف که اخیرا به بهانه ارتباط با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران در لیست تحریمی وزارت خزانه داری آمریکا قرار گرفت، بازدید کرد.

به گزارش یزدی نیوز، دکتر طالبی به همراه معاون اقتصادی خود از شرکت تولیدی کارخانجات ریسندگی و بافندگی سلک باف که ۲۸ آبان ماه ۹۹ به بهانه ارتباط با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ایران در لیست تحریمی وزارت خارجه آمریکا قرار گرفت، بازدید کرد و در نشستی با مدیران واحدهای اقتصادی بنیاد مستضعفان حضور یافت.
وی در جریان این بازدید و نشست با بیان اینکه خوشبختانه طی سال‌های اخیر شاهد فعالیت های خوب این مجموعه تولیدی بوده ایم افزود: اخیرا با نصب ماشین آلات مدرن و پیشرفته و راه اندازی آنها توسط نیروهای متخصص داخلی، ظرفیت تولید نخ این واحد به ۵۰۰۰ تن در سال افزایش یافته که می‌تواند نقش قابل توجهی در توسعه صنعت نساجی استان داشته باشد.
استاندار با بیان اینکه مجموعه فعالیت های این شرکت به عنوان یکی از شرکت های وابسته به بنیاد مستضعفان در کنار فعالیت سایر واحدهای نساجی استان موجب شده که یزد به عنوان یکی از قطب های نساجی کشور مطرح شود، افزود : امیدواریم با اتکا به همین زیرساخت در زمینه تولید پوشاک نیز به یکی از قطب های کشور تبدیل شویم.
وی با اشاره به سابقه بالای کارخانه سلکباف عنوان کرد: این مجموعه جزو بهترین کارخانه های حوزه نساجی استان بوده و از جمله مجموعه ها با کمترین چالش است.
وی در انتها با بیان اینکه بنیاد مستضعفان نقش بی بدیل خود را در توسعه و پیشرفت مناطق مختلف نشان داده است گفت: در استان نیز اقدامات خوبی از سوی این بنیاد سامان داده شده است که جای قدردانی دارد.

منبع:استانداری یزد

 

بخش نظردهی بسته شده است..