به یاد ۷۲ شهید نعیم آباد انجام شد؛

اهدای ۲.۵ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی توسط خادمیاران رضوی یزد

مسئول کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم آباد گفت: به یاد ۷۲ شهید این محله، ۲.۵ میلیارد ریال تجهیزات پزشکی توسط خادمیاران رضوی و بسیجیان به بیمارستان‌های یزد اهدا شد.

علی‌محمد صادقیان اظهار داشت: خادمیاران رضوی و بسیجیان پایگاه شهید صدوقی نعیم آباد یزد، در مراسمی دو دستگاه دیالیز، دو دستگاه اکسیژن ساز، هزار و ۲۰۰ دست لباس آنتی باکتریال و ۸ هزار ماسک به ارزش تقریبی ۲.۵ میلیارد ریال تهیه و به بیماران، کادر درمان و بیمارستان‌های یزد اهدا کردند.

وی با اشاره به ارزش ریالی هر یک از دستگاه‌ها و لوازم اهدا شده عنوان کرد: این وسایل به بخش کرونای بیمارستان‌های شهید صدوقی، شهدای کارگر، شهید رهنمون و افشار اهدا شده است.

صادقیان با گرامیداشت یاد و خاطره ۷۲ شهید محله نعیم آباد ادامه داد: با توجه به شیوع بیماری کرونا، خادمیاران رضوی در کنار اجرای برنامه های مذهبی، تهیه و توزیع بسته های کمک معیشتی را در اولویت برنامه های خود قرار دادند و از ابتدای سال تاکنون در سه مرحله بیش از ۳۶۰ بسته کمک معیشتی به ارزش ریالی ۴۵۰ هزار تومان تهیه و به نیازمندان اهدا کردند.

وی همچنین روحیه ایثارگری و فداکاری را مهمترین ویژگی خادمیاران رضوی برشمرد و با اشاره به موضوع ضرورت اهدای پلاسمای خون به بیماران کرونایی اظهار داشت: هشت نفر از خادمیاران با هدف کمک به بهبود بیماران کرونایی در مرکز انتقال خون حضور یافته و خون و پلاسمای خود را اهدا کردند.

مسوول کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم آباد با اشاره به اهمیت نذر در آموزه‌های دینی و معنوی ادامه داد: خادمیاران با نیت سلامتی امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و عموم مردم به ویژه بهبودی بیماران کرونایی یک نفر شتر و سه راس گوسفند را به ارزش ۲۴۵ میلیون ریال قربانی و در قالب بسته های ۸۰۰ گرمی بین ۳۵۰ خانواده از نیازمندان محله توزیع کردند.

کانون خدمت رضوی شهید صدوقی نعیم آباد اولین کانون خدمت رضوی در یزد است که از ابتدای امسال تاکنون قریب به ۹ میلیارد ریال کمک های مومنانه را تهیه و بین نیازمندان توزیع کرده است.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..