نماینده مردم اردکان در مجلس مطرح کرد:

ارزآوری چادرملو در شرایط تحریم/تداوم پیگیری انتقال آب خلیج فارس

نماینده مردم اردکان در مجلس نقش مثبت چادرملو در توسعه کشور، استان یزد و شهر اردکان را قابل تقدیر دانست و گفت: چادرملو در شرایط تحریم نیز ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته است.

به گزارش یزدی نیوز، محمدرضا دشتی اردکانی اظهار داشت: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در شرایطی که شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران وضع شده، توانسته است ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد.

وی درباره اهمیت و نقش شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در توسعه اقتصادی منطقه و کشور افزود: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو تأثیرات بسزایی را در کل استان یزد داشته به ویژه در حوزه شهرستان اردکان آثار اقدامات مثبت این شرکت مشاهده می شود.

دشتی اردکانی عنوان کرد: چادرملو در مقابله با کرونا با تمام امکانات به میدان مبارزه با کرونا آمد و با کمک هایی که به بیمارستان های استان یزد و شهرستان اردکان داشت، توانستیم تا حدود زیادی این بیماری را که واقعاً جان همه انسان ها را تهدید می کند، مدیریت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بیان کرد: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در حوزه اشتغال زایی و درآمدزایی برای کشور بسیار خوش درخشیده و این شرکت بر پروژه های مهمی سرمایه گذاری کرده است که نمونه بارز آن انتقال آب خلیج فارس به فلات مرکزی ایران است.

دشتی اردکانی در مورد نحوه عملکرد مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی چادرملو گفت: از زمانی که مدیریت جدید چادرملو اداره این شرکت را در دست گرفته، اقدامات مثبتی در سال جاری صورت پذیرفته و امیدواریم که این شرکت بتواند به مطالبات مردم و نمایندگان استان عمل کند.

وی با اشاره به ارزآوری شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در شرایط تحریمی گفت: شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در شرایطی که شدیدترین تحریم‌ها علیه ایران وضع شده، توانسته است ارزآوری قابل توجهی برای کشور داشته باشد همچنین در مدیریت واردات بسیاری از کالاها اثرگذاری مثبتی داشته است.

منبع:خبرگزاری مهر

بخش نظردهی بسته شده است..