فرماندار خاتم خبر داد

تخصیص تاکنون ۱.۷ میلیارد تومان برای طرح ۴ ساله‌ی کمربندی چاهک

فرماندار خاتم با اشاره به ارتقای دهستان چاهک به بخش، از تخصیص تاکنون ١٧ میلیارد ریال به طرح بهسازی مسیر کمربندی چاهک که چهار سال از آغاز عملیات آن می‌گذرد، خبر داد.

«جواد میربهبودی» با بیان این که طرح بهسازی مسیر کمربندی چاهک با توجه به تخصیص اعتبارات مرحله‌ای از منابع مختلف در دست انجام است، تصریح کرد: بهسازی مسیر کمربندی چاهک نیز طرحی است که از سال ۹۵ در این منطقه در دستور کار قرارگرفت و عملیات اجرایی آن از همان سال آغاز و هر ساله برای آن اعتباری در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، هر چند اقداماتی در این مسیر صورت گرفته اما به دلیل تخصیص نیافتن ۱۰۰ درصدی اعتبارات هنوز این طرح تکمیل نشده و تاکنون مبلغ ١٧میلیارد ریال در این زمینه هزینه شده است.

وی اظهار کرد: با پیگیری‌های انجام شده و اهتمام استاندار یزد و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، دهستان چاهک به عنوان یکی از چهار دهستان این منطقه با موافقت وزارت کشور و کمیسیون سیاسی، دفاعی هیات دولت به بخش ارتقا یافت.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاتم، میربهبودی افزود: بخش چاهک با جمعیتی بالغ بر ۱۰ هزار نفر از روستاهای هاشم آباد، شهریاری علیا وسفلی، بختیاری، چالمه، باغ معدن، شوروئیه، سعدویه و ولی عصر، اسلام آباد چاه منج تشکیل شده که جنگل باغ شادی و باغ معدن از مناطق جنگلی مهم در مرکز کشور نیز در این بخش واقع شده است.

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..