اعضای خانه مطبوعات یزد صاحب پرونده آموزشی می‎شوند

مدیر خانه مطبوعات و رسانه های استان یزد گفت: همزمان با برگزاری کارگاه آموزشی «تیترنویسی در خبر»، فرایند تشکیل پرونده آموزشی برای اعضای اصلی این نهاد صنفی آغاز می‌شود.

«فرزاد فیضی» با اشاره به این که در صدد تشکیل پرونده آموزشی برای اعضای خانه مطبوعات هستیم، اظهار کرد: تشکیل این پرونده در آینده به ما کمک خواهد کرد تا در مشارکت دادن اعضا در موضوعات مختلف تخصصی و اجرایی تصمیم‌گیری بهتری داشته باشیم.

به گفته وی، فرایند این مهم توسط کمیته آموزش و براساس معیارهای مشخصی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: کارگاه آموزشی «تیترنویسی در خبر» به عنوان اولین دوره در همین راستا و به منظور تقویت توانمندی علمی اصحاب رسانه استان با همکاری مدرسه روزنامه‌نگاری عصر ایران برگزار می‌شود.

مدیر خانه مطبوعات استان یزد با بیان این که شرکت در این دوره برای اعضای این نهاد صنفی و اصحاب رسانه شناخته شده استان یزد رایگان است، اظهار داشت: علاقه‌مندان می توانند در روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ آبان ماه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح از طریق سامانه آنلاین خانه مطبوعات در این کارگاه دو روزه شرکت کنند.

وی با بیان این که مدرس این کارگاه «رضا غُبیشاوی» از اساتید صاحب‌نام در حوزه رسانه است، ابراز کرد: این کارگاه دو روزه فرصت خوبی برای خبرنگاران و روزنامه‌نگاران استان محسوب می‌شود که امیدواریم استفاده لازم از این فرصت ارزشمند برده شود.

به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات و رسانه‌های استان یزد، فیضی تصریح کرد: این دوره تنها محدود به اعضای خانه مطبوعات نبوده و سایر افراد علاقه مند به شرکت در این دوره آموزشی نیز می‌توانند ضمن تماس با تلفن ۳۶۲۶۸۳۱۳ نسبت به ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

 

منبع:ایسنا یزد

بخش نظردهی بسته شده است..