جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان:

مشاغل و صنوف به جز نانوایان و سوپرلبنیات مجاز به فعالیت تا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه عصر می‌باشند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ‌یزد و جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان به تشریح مصوبات سی و ششمین جلسه این ستاد مرتبط با فعالیت اصناف پرداخت و خاطرنشان کرد: همه صنوف، مشاغل و رسته‌های شغلی به جز صنف نانوایان و سوپرلبنیات تا تاریخ ۱۶ آبان ماه سال جاری فقط مجاز به فعالیت تا ساعت ۱۶ ...

به گزارش  یزدی نیوز “احمد تر‌حمی” معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و جانشین رئیس ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان‌ ضمن تاکید بر فعالیت همه صنوف، مشاغل و ‌رسته های شغلی به جز صنف نانوایان و سوپرلبنیات تا ساعت ۱۶ و ۳۰ عصر  از اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی خواست تا به نظارت جدی بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول روز و تعطیلی مطلق پس از این ساعت بپردازند.
‌ترحمی ادامه داد: جایگاه‌های سوخت، داروخانه ها و مراکز بهداشتی درمانی طبق روال معمول فعالیت خواهند داشت.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: پاساژها و مجتمع های تجاری، فروشگاه های بزرگ و زنجیره‌ای تا ساعت ۱۶ و ۳۰ ‌دقیقه عصر مجاز به فعالیت می باشند و پس از آن کاملاً تعطیل هستند.
وی خاطرنشان کرد: همه رستوران ها، فست فودها، اغذیه فروشان و کافی شاپ ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و به شرط عدم ازدحام تا ساعت ۱۶ و ۳۰ ‌دقیقه عصر فقط به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت هستند و پس از آن تعطیل می‌باشند.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان گفت: صنف نانوایی و ‌سوپرلبنیات مجاز به فعالیت تا ساعت ۲۳ شب می باشند و مسئولیت نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی به عهده اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی مربوطه خواهد بود.
ترحمی ادامه داد: ‌صنوف فعال در زمان تعیین شده برای شب موظف به حداقل رساندن نور تابلوهای خود هستند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: بازرسین مرکز بهداشت با همکاری اداره اماکن و گشت‌های کلانتری نیروی انتظامی موظف به اخطار و پلمب اصناف و مشاغل در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از جمله فعالیت در ساعت های غیر مجاز می‌باشند.
جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان در پایان ‌خاطرنشان کرد: صدا و سیمای مرکز یزد به طور مستمر و به ‌شیوه های مختلف ازجمله زیرنویس، میان‌برنامه و… ساعت فعالیت اصناف و مشاغل را به اطلاع مردم استان برساند و در این رابطه اطلاع رسانی ‌کند.

منبع:استانداری یزد

بخش نظردهی بسته شده است..