مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
با حضور مشاور رییس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور صورت گرفت :
با حضور مشاورین سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر افتتاح خانه هلال سرای محبت در شهرستان اشکذر و افتتاح خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غدیر و بازدید از کارخانه فولادغدیر اردکان صورت گرفت.
افتتاح خانه هلال سرای محبت در شهرستان اشکذر / افتتاح خانه هلال در مجتمع صنعتی فولاد غدیر و بازدید از کارخانه فولادغدیر اردکان وهمکاری در اجرای برنامه ققنوس
ب
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد بر استفاده از ابزار هنر برای ترویج فعالیت های خیرخواهانه و انسان دوستانه در جامعه تاکید کرد.
اتاق فکر با حضورهنرمندان برای همگانی کردن آموزش / ایجاد باشگاه کتابخوانی / کمک و هم افزایی بیشتر دو مجموعه در برگزاری جشنواره ها با موضوعات بشردوستی
سومین نشست کارگروه تخصصی امداد و نجات استان یزد:
سومین نشست کارگروه تخصصی امداد و نجات استان یزد با موضوع برنامه ریزی جهت آمادگی دستگاه های امدادی برای طرح نوروزی 98 با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و اعضای این کارگروه تشکیل شد.
دستگاه های امدادی برای طرح نوروزی 98 آماده می‌شوند
بمناسبت ولادت حضرت زینب و روز پرستار:
مدیرعامل،معاون بهداشت و درمان هلال احمر استان به همراه دیگر همکاران از بیمارستان های استان بازدید و روز پرستار را به تمام پرستاران بویژه پرستاران داوطلب هلال احمر تبریک گفتند.
بازدید مدیرعامل هلال احمر استان یزد از بیمارستان های استان / قدردانی از پرستاران داوطلب هلال احمربمناسبت روز پرستار
مدیرعامل و معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان یزد از شعبه و پابگاه های امداد و نجات جاده ای و کوهستان شهرستان تفت بازدید و با نجاتگران دیدار و گفتگویی داشتند.
بازدید مدیرعامل هلال احمر استان یزد از شعبه و پایگاه های امدادی شهرستان تفت
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در مراسم تقدیر از مسئول و رابط گزینش هلال احمر استان :
به مناسبت ١٥ دی سالروز تاسیس هسته های گزینش به فرمان حضرت امام خمینی (ره) از مسئول و رابط گزینش جمعیت هلال احمر استان یزد با اهدا لوح تقدیر شد .
کار در گزینش حساس است وباید با دقت وظرافت عمل بشود تا بهترین ها انتخاب شوند
با حضور مدیرعامل و معاون جوانان هلال احمر استان یزد برگزار شد:
معاون امور جوانان هلال احمر استان یزد از برگزاری چهارمین جلسه شورای مرکزی مجمع دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان هلال احمر استان یزد با حضور مدیر عامل ، اعضای مجمع خبر داد.
چهارمین جلسه شورای مرکزی مجمع دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان هلال احمر استان یزد
معاون،بهداشت و درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد :
معاون بهداشت ، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری اردوی استانی بقا در شرایط سخت با حضور اعضا تیم بهداشت و درمان به مدت سه روز در بخش خضر آباد یزد خبر داد.
اردوی استانی بقا در شرایط سخت در بخش خضرآباد یزد برگزار شد
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه خبر داد:
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ابرکوه از برگزاری دوره آموزشی پای درس ماه با حضور بیش از40نفرازمربیان ومدیران مهدهای کودک وپیش دبستانی شهرستان ابرکوه خبر داد.
برگزاری دوره آموزشی پای درس ماه ویژه مربیان و مدیران مهدکودک و پیش دبستانی شهرستان ابرکوه
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان خبر داد:
به همت واحد امداد و نجات هلال احمر اردکان ، گروهی از دانشجویان دانشگاه اردکان از پایگاه امداد و نجات بین شهری خرانق بازدید کردند.
بازدید دانشجویان دانشگاه اردکان از پایگاه امداد و نجات بین شهری خرانق

Page Generated in 0/0330 sec