مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
خرید ارزان ترین بلیط هواپیما به ویژه برای آنها که به خاطر کار یا تفریح زیاد به سفرهای داخلی و خارجی می روند، اهمیت زیادی دارد. اما مسافران پر رفت و آمد بهتر می دانند که برای رزرو بلیط ارزان هم باید راهکارهایی را به کار ببندند. این راهکارها چندان هم سخت نیستند، تنها باید حواس خود را جمع کنید و نکات ریز و ظریفی را رعایت کنید که ممکن است به چشم دیگران نیاید. برای مثال نکاتی که قاصدک 24 متعلق به شرکت فرش تا عرش کارمانیا برای شما فهرست کرده، می توانند به کار شما بیایند
راهنمای خرید بلیط ارزان هواپیما
شرکت تعاونی پیشگامان صنعت سبز اولین تولید کننده کاغذسنگی در خاورمیانه محصولات خود را در معتبرترین نمایشگاه حوزه نشر به نمایش گذاشت.
حضور پیشگامان صنعت سبز در نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته
با همکاری موسسه آموزش عالی آزاد ماهان:
سی و چهارمین دوره عالی راهبری مدیریت مدرسه کسب و کار ماهان در استان یزد با تدریس پرفسور خرم از مدرسین برجسته کشور وبا حضور مدیران برجسته آغاز به کار کرد.
برگزاری دوره های عالی مدیریت در استان یزد
،معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان یزد از اجرای طرح واکسیناسیون رایگان بروسلوز در گاو و گوساله خبر داد و گفت: این طرح تا پایان آذرماه ادامه خواهد داشت.
گاو و گوساله های یزد واکسیناسیون رایگان شدند
رییس مجمع نمایندگان یزد:
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد گفت: اگر تا پنج سال آینده برای آب استان یزد فکری نیندیشیم کل استان یزد با بحران کم آبی روبرو خواهد شد.
هشدارهای بهینه‌سازی مصرف اب در یزد جدیست
برای اطلاع از تعرفه انتشار آگهی در یزدی نیوز عکس پیوست را مطالعه کنید و با شماره تلفن 09194963734 تماس بگیرید.
تعرفه تبلیغات در سایت یزدی نیوز

Page Generated in 0/0254 sec