مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
رییس پلیس فتا استان خبر داد؛
رییس پلیس فتا استان یزد گفت: با توجه به پیشرفت چشمگیر تکنولوژی شاهد این هستیم که بعضی افراد سودجو برای کسب درآمد اقدام به بارگزاری محتوای مبتذل و مستهجن نموده و این فضا را ابزاری برای رسیدن به اهداف خود انتخاب نموده‌اند که از نظر قانون جرم بوده و باید در برابر قانونی پاسخگو باشند .
شناسایی صفحه مستهجن اینستاگرام با دو میلیون عضو در یزد
نماینده مردم یزد در مجلس تأکید کرد:
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، گفت: مسئولان نظام باید از ظرفیت‌های انسانی و علمی یزدی‌ها برای توسعه کشور استفاده کنند.
لزوم استفاده از ظرفیت علمی و انسانی یزدی‌ها برای توسعه کشور
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان یزد از آغاز ثبت‌نام ترم تابستان مراکز آموزشی کوتاه مدت این سازمان در قالب گروه‌های زبان انگلیسی، علوم کامپیوتر، پزشکی و هنر و معماری و روانشناسی خبر داد.
ثبت‌نام ترم تابستانه مراکز آموزشی جهاددانشگاهی یزد آغاز شد
معاون رییس جمهور:
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بیان این‌که برخی مدیران تنها صندلی مسئولیت را دوست دارند ولی هیچ علاقه ای به مسئولیت صندلی مدیریت ندارند، گفت: یکی از مهمترین مسئولیت صندلی های مدیریت، گره گشایی از کار مردم و مواتضع بودن در برابر آنهاست.
برخی مدیران تنها صندلی مدیریت را دوست دارند
مدیر جهادکشاورزی میبد هشدار داد؛
مدیر جهادکشاورزی شهرستان میبد با بیان این که آفت مگس مدیترانه‌ای در کمین محصول انار این شهرستان است از کشاورزان این منطقه خواست تا برداشت این محصول را به تعویق نیاندازند.
آفت مگس مدیترانه‌ای در کمین انارستان‌های میبد
معاون استاندار یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به جایگاه روابط عمومی ها در الگوی حکمرانی خوب، گفت: مسئولیت پذیری، پاسخگویی و شفافیت با اهتمام روابط عمومی‌ها در جامعه محقق می‌شود .
مسئولیت پذیری و شفافیت با اهتمام روابط عمومی‌ها محقق می‌شود
دادستان عمومی و انقلاب :
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مهریز گفت: انتقال غیرقانونی اتباع بیگانه توسط برخی افراد در این شهرستان به امنیت منطقه آسیب رسانده و باید مردم و مسئولان برای مقابله با این پدیده اجتماعی اقدام کنند .
انتقال اتباع اتباع بیگانه مهمترین دغدغه امنیتی مهریز است
قنات زارچ در کانون توجه گردشگران جهان؛
مشاور ارشد مرکز بین ‌ المللی قنات و سازه‌ های تاریخی آبی با اشاره به ثبت جهانی قنات زارچ، حفظ حیات این قنات را با توجه به ویژگی‌های کالبدی و ناملموس آن از سوی تمام مردم استان حائز اهمیت می‌داند.
مسیرهای گردشگری طولانی‌ترین قنات ایران ساماندهی می‌شود
عضو هیات رییسه شورای شهر یزد تاکید کرد:
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به لازمه بهره‎‎برداری از این هنر در بیان مفاهیم و استفاده از این ظرفیت در بالابردن زیباسازی شهر، عنوان می‌‏‏کند: این هنر در شهر یزد به تازگی مورد توجه بیشتری قرار گرفته و استفاده از ظرفیت آن در جهت افزایش فرهنگ عمومی و جلب رضایت عموم مورد اهتمام قرار گرفته است.
لزوم بهره‎‎برداری از هنر دیوارنگاری در بیان مفاهیم و زیباسازی شهر
قنوات به عنوان یکی از کهن‌ترین سازه‌های آبی که می‌تواند موجب توسعه و رونق صنعت گردشگری شود تا همین چند سال پیش از دیدگاه بسیاری پنهان و مغفول مانده بود ولی بعد از ثبت جهانی و توجه به آنها، این روزها توانسته گردشگران زیادی را به خود جلب کند هر چند که هنوز هم حداکثر بهره‌برداری از این بناهای تاریخی که می‌توانند ظرفیت قابل توجهی در جذب گردشگران دارند، صورت نگرفته است.
قدیمی‌ترین سازه‌های آبی، جاذبه‌هایی مغفول‌مانده در صنعت گردشگری

Page Generated in 0/0252 sec