مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
مساجد ملا اسماعیل ،اهرستان و اعظم کوچه بیوک،چهارده معصوم امام شهر وقمر بنی هاشم خیر آباد در یزد برای معتکفان آماده شده است
برگزاری اعتکاف در130 مسجد استان یزد
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به شروع توزیع میوه تنظیم بازار گفت: ۹۰۰ تن پرتقال و ۵۰۰ تن سیب برای شب عید در نظر گرفته شده است.
۱۴۰۰ تن میوه تنظیم بازار در بین مردم یزد عرضه می‌شود
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد گفت: انقلاب اسلامی دچار خمودی و رکود نمی‌شود زیرا رمز ماندگار انقلاب اسلامی احیای ارزش‌های انسانی است.
احیای و ترویج ارزش‌های انسانی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است
نائب رئیس شورای مرکزی حوزه‌های علمیه استان یزد گفت: مسئولان به صورت جدی با گرانفروشی و افزایش غیرقانونی قیمت‌ها برخورد کنند.
مسئولان به صورت جدی با گرانفروشی برخورد کنند
با اعلام نامه ای از وزارت کشور به شورای شهر یزد اعلام شد؛
سخنگوی شورای شهر یزد گفت: شورای شهر یزد، سیدمحمدرضا سیدحسینی را به عنوان شهردار به وزارت کشور معرفی کرد اما وزارت کشور این گزینه را رد کرد.
وزارت کشور «سیدحسینی» را نپذیرفت/جهان‌شهر یزد باز هم بدون شهردار
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از معرفی 19 شرکت نوپای استان برای دریافت تسهیلات در سال 97 خبر داد و گفت: هفت میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید به شرکت‌های نوپای استان در سال جاری پرداخت شد .
پرداخت 7.5 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های نوپای یزد
اولین موزه تخصصی سنگ‌های قیمتی و خاص استان یزد در مجاورت موزه دائمی خودروهای دست‎ساز و کلاسیک استان در محل سابق کارخانه قدیمی جنوب در خیابان آیت الله کاشانی یزد آغاز به کار کرد.
آغاز بکار موزه «گنجینه سنگ» یزد در آستانه نوروز
در استانداری یزد برگزار شد؛
در مراسمی از تلاش های «علی زینی وند» تقدیر و «سیدمسعود عظیمی» به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری یزد معارفه شد.
تکریم" زینی وند"، " معرفی" عظیمی"
با نزدیکتر شدن به ایام نوروز گشت های مشترک ویژه نوروزی اتاق اصناف وتعزیرات شدت بیشتری می گیرد.
تشدید گشت های ویژه نوروز در یزد
متخصصان و کارکنان شرکت فولاد آلیاژی ایران موفق شدند با افزایش ۸۰درصدی وفروش رکورد‌هایی را ثبت کنند.
ثبت ۱۴رکورد در ایران در سالجاری

Page Generated in 0/0478 sec