مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
فرماندار یزد:
فرماندار یزد با اشاره به اهمیت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی به عنوان نهادی مردمی و فرهنگی، گفت: ایجاد وفاق بین اقشار مختلف جامعه یکی از مهمترین رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی در جامعه دینی است.
تقویت وحدت در جامعه مهمترین وظیفه سازمان تبلیغات اسلامی است
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد:
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اشاره به اینکه ۳۰ تا ۴۰ درصد بار در شهرستان‌ها بدون بارنامه حمل می‌شود، گفت: مسئولان شهرستان‌ها توجه جدی به این موضوع داشته باشند.
۳۰ تا ۴۰ درصد بار شهرستان‌ها بدون بارنامه حمل و نقل می‌شود
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری:
«سیدابوالفضل رضوی» با اشاره به حمایت ویژه و ارائه تسهیلات دولت مبنی بر توسعه مناطق محروم و اشتغالزایی روستایی بیان کرد: حفظ وحدت ملی و گره گشایی از کار مردم به ویژه در زمینه اشتغال، مسئولیت مهم تمام بخش های کشور است.
حفظ وحدت ملی و گره گشایی از کار مردم مسئولیت مهم تمام بخش های کشور است/ حمایت ویژه دولت از توسعه مناطق محروم و اشتغالزایی روستایی
رییس کل دادگستری یزد:
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد ضمن تاکید بر ضرورت تبعیت محض از ولی فقیه و ولایت امر جامعه و انقاد از طرح موضوع مذاکره بی قید و بند با رییس ‎‎ جمهور معلوم ‎‎ الحال امریکا بدون توجه به خسارت ‎‎ های مذاکرات قبل، گفت: این افراد بدون اشراف به قانون اساسی و جایگاه ولی فقیه در نظام اسلامی برای کشور تئوری دیکته می ‎‎ کنند.
برخی بدون اشراف به قانون و ولایت فقیه برای کشور تئوری دیکته می‎‎کنند/ ایراد ضرب و جرح‏ و توهین همچنان در راس پرونده‎های کیفری یزد است
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به اینکه لازمه حرکت به سمت کارآمدی منابع انسانی در استان مهارت و حرفه آموزی است، گفت: شرایط آشنایی هدفمند جوانان با رویکرد آموزش و تمرین مهارت در محیط واقعی کار فراهم می شود.
شرایط آشنایی هدفمند جوانان با محیط واقعی کار فراهم می شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار تاکید کرد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد و رئیس کمیته مشارکت های مردمی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت: هم اکنون ٣٦ تشکل مردم نهاد در استان در حوزه مبارزه با مواد مخدر با انجام برنامه های فرهنگی، پیشگیری و درمانی در کنار فعالیت های دستگاه های اجرایی به انجام وظایف مشغول هستند.
جلب مشارکت‌های مردمی راهبرد اصلی در حوزه مبارزه با مواد مخدر/ یزد استان برتر در جذب مشارکت تشکل های غیردولتی در پیشگیری از اعتیاد
عضو شورای شهر یزد تاکید کرد:
عضو شورای شهر یزد با اشاره به فشار اقتصادی که این روزها به مردم وارد شده است،‌ گفت: در چنین شرایطی باید از هزینه های غیرضروری در شهرداری جلوگیری شود.
ضرورت جلوگیری از هزینه‌های غیرضروری در شهرداری یزد
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی یزد:
نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان یزد با اشاره به نقش سپاه و جهاد در محرومیت‌زدایی از کشور، گفت: توسعه بیش از پیش بخش‌های کشاورزی و دامداری کشور به فرهنگی جهادی نیاز دارد.
توسعه کشاورزی کشور به فرهنگی جهادی نیاز دارد
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان:
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در نشست خبری با اهالی رسانه استان گفت: اعتیاد به مواد مخدر از مهم ترین آسیب های اجتماعی و فرهنگی است و برای مبارزه با آن به همّت و همراهی همه خانواده ها، نهادهای غیردولتی و دستگاه های اجرایی نیازمندیم.
اعتیاد به مواد مخدر از مهم ترین آسیب های اجتماعی و فرهنگی است
عضو شورای شهر یزد:
عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: قدرت مانور نامحدود موتورسیکلت‌ها استفاده از دوچرخه را تحت تاثیر قرار داده است.
قدرت مانور موتورسیکلت‌ استفاده از دوچرخه را محدود کرده است

Page Generated in 0/0329 sec