مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری یزد ارتباطات و فناوری اطلاعات را ضامن بقا و تداوم فعالیت های اثربخش در سازمان دانست و بر گسترش فعالیت های استان در مسیر تحقق دولت الکترونیک تاکید کرد.
فناوری اطلاعات ضامن بقا و تداوم فعالیت های اثربخش در سازمان است
سرپرست استانداری یزد:
سرپرست استانداری یزد گفت: ظرفیت‌های توسعه واحدهای فعال در بخش انرژی تجدیدپذیر و خورشیدی و شرایط صدور مجوزهای سرمایه گذاری در استان باید شفاف شود
لزوم شفاف شدن ظرفیت‌های توسعه و مجوزهای انرژی خورشیدی در یزد
همایش سبک زندگی اسلامی با محوریت خانواده بیست و دوم و بیست سوم ماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار می شود
دیدار مسئولان دبیرخانه همایش سبک زندگی با امام جمعه یزد
نماینده مردم اردکان در مجلس:
نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: تا پایان سال ۹۶ بازگشت سرمایه در بخش انرژی‌های نو حدود پنج سال بود اما با افزایش نرخ ارز، بسیاری از سرمایه گذاران بومی این عرصه را ترک کردند.
افزایش نرخ ارز سرمایه‌گذاران بومی انرژی‌های نو را فراری داد
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری یزد:
فخرالسادات خامسی‌هامانه در کارگروه حقوق شهروندی شهرستان تفت حقوق شهروندی را به معنای مشارکت مردمی در برنامه‌های توسعه‌ای و در نتیجه جامعه مردم‌سالار دانست.
نباید گرفتار برنامه‌های کلیشه ای و فرسایشیِ حقوق شهروندی شویم
بهداد سلیمی در مراسم اختتامیه مسابقات رفاقت مهر در استان یزد :
قهرمان جهان والمپیک وزنه برداری با ابراز خرسندی از حضور در جمع جوانان هلال احمر خاطرنشان کرد: افتخار میکنم بعنوان یک ورزشکار عضو داوطلب جمعیت هلال احمر هستم و به خود می بالم.
افتخار میکنم عضو هلال احمرهستم
امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان این‌که آمریکایی‌ها برای پول چشم بر تمام جنایت‌های آل‌سعود بسته‌ است گفت: تمام کشورها و ادیان مختلف جهان باید جلوی جنایت‌های آمریکا بایستند.
کشورها و ادیان مختلف جهان جلوی جنایت‌های آمریکا بایستند
عضو شواری عالی انقلاب فرهنگی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان این‌که قضاوت کردن سریع و بدون بررسی مهمترین چالش کشور است گفت: رفع ضعف‌های جدی در حوزه عدالت اجتماعی باید در اولویت اول مسئولان و دست‌اندرکاران قرار گیرد.
نتوانستیم آن طور که باید عدالت اجتماعی را در کشور پیاده کنیم
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با اشاره به رویکرد منسجم و یکپارچه در برنامه های مربوط به کمیته مدیریت شهری و فضاسازی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان، مطرح کرد: تبیین دستاوردهای انقلاب نیازمند گفتمانی خلاقانه و اثرگذار است.
تبیین دستاوردهای انقلاب نیازمند گفتمانی خلاقانه و اثرگذار است
سرپرست استانداری یزد تاکید کرد:
سرپرست استانداری یزد در کارگروه تخصصی اشتغال با تاکید بر ضرورت ایجاد راهبرد مناسب در حوزه اشتغال استان، گفت: با توجه به شرایط اقتصادی امروز لازم است به بحث ایجاد اشتغال به عنوان یک مسئولیت اجتماعی توجه کنیم.
ضرورت ایجاد راهبرد مناسب در حوزه اشتغال استان/ توجه به بحث ایجاد شغل به عنوان یک مسئولیت اجتماعی

Page Generated in 0/0186 sec