مخاطب ارجمند برای جستجوی اخبار مربوط به قبل از تیرماه 1394 از نسخه قدیمی یاست استفاده کنید. برای جستجو اینجا را کلیک کنید
استاندار یزد:
استاندار یزد گفت: شایسته است تا در مناطق حاشیه نشین شهری، برنامه هایی در راستای افزایش نشاط اجتماعی و نیز کاهش آسیب و جرم اجرایی شود.
مدیران به حوزه مباحث اجتماعی توجه داشته باشند
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد:
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ساماندهی دفاتر مشاور املاک را گامی در راستای کاهش تخلفات ساختمانی دانست.
ساماندهی دفاتر مشاور املاک گامی در راستای کاهش تخلفات ساختمانی‌
استاندار یزد:
«محمدعلی طالبی» برگزاری «روز پاک» در 26 اسفندماه را با مشارکت دستگاه های اجرایی و مردم در استقبال از مسافران نوروزی مورد تاکید قرار داد و بیان کرد:نظارت بر رعایت حقوق شهروندی در ایام نوروز صورت می گیرد.
رعایت حقوق شهروندی مسافرین نوروزی از اولویتهای ماست / برگزاری «روز پاک» با مشارکت دولت و مردم در استقبال از مسافران نوروزی
استاندار یزد عنوان کرد:
استاندار یزد در کارگروه اشتغال با تاکید بر ضرورت تدوین برنامه راهبردی با هدف جهت دهی به مسیر اشتغال گفت:مدیریت هوشمندانه تسهیلات و رصد فرآیند اشتغالزایی در استان بر مبنای تهیه بانک اطلاعاتی به روز صورت گیرد.
تدوین برنامه راهبردی استان با هدف جهت دهی به مسیر اشتغال /رصد فرآیند اشتغالزایی بر مبنای بانک اطلاعاتی به روز
استاندار یزد:
استاندار یزد در دیدار با نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا و نمایندگان تشکلها، جوانان و بانوان شهرستان ابرکوه خاطرنشان کرد: یکی از وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا حمایت از انجمن های مردم‌نهاد به منظور گسترش روحیه مشارکت در قالب این تشکلهاست.
یکی از وظایف شوراها در راستای ارتقای روحیه مشارکت عمومی، حمایت از تشکلهای مردم نهاد است
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با تاکید بر اهمیت ابتکار و نوآوری در پاسخ به سوالات جوانان و تقویت باورهای دفاع مقدس در جامعه مطرح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر محور برش استانی بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری صورت گیرد.
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بر محور برش استانی بیانیه گام دوم صورت گیرد
استاندار یزد تاکید کرد:
‌استاندار یزد بر ضرورت ارتباط و تعامل متقابل مسئولان استان با روحانیون، ائمه جمعه و جماعت برای رفع مشکلات مردم تاکید و خاطرنشان کرد:‌ شایسته است از تریبون نمازجمعه اعتماد و امید به آینده را در جامعه تقویت کنیم.
از تریبون نمازجمعه اعتماد و امید را در جامعه تقویت کنیم/ ضرورت تعامل متقابل مسئولان استان با ائمه جمعه برای رفع مشکلات مردم
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد:
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد بر ضرورت شایسته سالاری و به کارگیری نیروهای جوان متعهد و متخصص برای مسئولیت‌های مختلف در استان تاکید کرد.
نیروهای جوان متعهد و متخصص برای مسئولیت‌های مختلف انتخاب شوند
در این نشست درباره چگونگی اجرای برنامه های این بنیاد در نوروز و ماه شعبان در ترویج هر چه بیشتر مفهوم انتظار بحث و بررسی شد .
نشست شورای سیاست گذاری بنیاد حضرت مهدی (ع) در یزد
سخنگوی ستاد احیای دریاچه ارومیه در یزد:
مدیر موسسه پژوهشی مهندسی راهبرد دانش پویا و سخنگوی ستاد احیای دریاچه ارومیه با بیان این که تداوم رشد اقتصادی لزوما همیشه خوب نیست، اظهار کرد: شهرهایی مانند یزد که رشد اقتصادی بالایی دارند به تدریج دچار ناهنجاری خواهند شد.
تداوم رشد اقتصادی لزوما همیشه خوب نیست

Page Generated in 0/1838 sec