شناسه خبر: 94316 منتشر شده در مورخ: 1398/12/16 ساعت: 12:31 گروه: اجتماعی
فرمانده سپاه الغدیر یزد برپایی ۱۸ ایستگاه سلامت در این استان با همت بسیج جامعه پزشکی جهت آموزش چهره به چهره، محلول پاشی و ضد عفونی معابر و محلات به کمک پایگاه های بسیج و نظارت بر ضد عفونی مراکز نظامی را از اقدامات میدانی سپاه در مبارزه با بیماری کرونا برشمرد.

به گزارش یزدی نیوزسرهنگ پاسدار «رضا پورشمسی» با اشاره به اقدامات سپاه و بسیج مبنی بر پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، گفت: قرارگاه پدافندی زیستی سپاه الغدیر از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان فعالیت خود را آغاز کرده است. 

 
وی با اعلام آمادگی کامل و همه جانبه سپاه الغدیر برای هر گونه همکاری و نقش آفرینی جهت کمک به کلیه دستگاه های خدمت رسان، افزود: هماهنگی‌های لازم بین مراکز نظامی و انتظامی استان جهت ارائه خدمات بهداشتی در حوزه نیروهای مسلح و در سطح جامعه جهت کمک رسانی به مردم و دستگاه های مرتبط انجام گرفته است.
 
پورشمسی گفت : کلیه حوزه های مقاومت و پایگاه های بسیج آمادگی کامل دارند جهت کمک به مراکز فعال در عرصه مقابله با کرونا در زمینه های آگاهی بخشی، آموزش، تشخیص، درمان، و مدیریت فضای روانی جامعه ایفای نقش کنند.
 
 به نقل از روابط عمومی سپاه الغدیر یزد، وی آگاه سازی و آموزش آحاد جامعه نسبت به پیشگیری از آلودگی به ویروس کرونا را یکی از  اقدامات میدانی سپاه در مبارزه با این ویروس برشمرد و ابراز کرد: برپایی ۱۸  ایستگاه سلامت در سطح استان با همت بسیج جامعه پزشکی جهت آموزش چهره به چهره، محلول پاشی و ضد عفونی معابر و محلات به کمک پایگاه های بسیج، نظارت بر ضد عفونی مراکز نظامی، توزیع هزاران بروشر،پوستر و بنر برای نصب در اماکن عمومی نمونه ای از اقدامات میدانی سپاه در مبارزه با بیماری کرونا است.
 
فرمانده سپاه الغدیر در پایان از تمامی رسانه‌های استان که به صورت یک صدا نسبت به آموزش و آرام سازی جامعه اقدام کرده‌‌اند قدردانی و عنوان کرد: فرزندان شما در سپاه و بسیج تا غلبه کامل بر این بیماری و بازگشت شرایط عادی، در صحنه مشارکت و کمک، آماده و فعال خواهند بود.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2930 sec