شناسه خبر: 82855 منتشر شده در مورخ: 1398/07/15 ساعت: 19:04 گروه: اجتماعی
۷۶ مددجوی زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد در شش ماهه نخست امسال از حمایت‌های کاریابی این نهاد بهره‌مند شدند.

به گزارش یزدی نیوزمعاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد با اشاره به اینکه امسال ۱۴۱ میلیون تومان برای کاریابی مددجویان هزینه شد، افزود: تلاش شده است ضمن تعامل با دستگاه‌ها و سازمان‌هایی که به نحوی مرتبط با این برنامه هستند از فرصت‌های شغلی موجود برای توانمندسازی اقتصادی مددجویان استفاده شود

قمی افزود: افزایش توان اقتصادی مددجویان تا مرز خودکفایی، اشتغال کارجویان از طریق فرصت‌های شغلی بنگاه‌ها و سازمان‌های مختلف، فراهم‌سازی زمینه لازم برای فعالیت‌های اقتصادی و اشتغال مددجویان به‌منظور توانمندسازی اقتصادی و خروج تدریجی آنان از چرخه حمایتی را از جمله اهداف طرح کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد.
وی گفت: کارفرمایان و صاحبان صنایع می‌توانند با مراجعه به مراکز کمیته امداد در سراسر استان یزد با ارائه درخواست کتبی خود در خصوص جذب و به‌کارگیری کارجویان زیرپوشش این نهاد اقدام و از بسته‌های تشویقی کاریابی بهره‌مند شوند.
سال گذشته ۱۳۸ نفر از کارجویان زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی استان یزد در قالب طرح کاریابی مشغول به کار شدند و ۱۲۹ میلیون تومان نیز با عنوان بسته‌های تشویقی کاریابی پرداخت‌شده است.
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/2012 sec