شناسه خبر: 72073 منتشر شده در مورخ: 1398/03/22 ساعت: 11:55 گروه: شهرستان ها
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد با تاکید بر ضرورت توجه به اشتغال و خودکفایی مددجویان گفت: کمیته امداد بهاباد ۲۹ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده است.

به گزارش یزدی نیوزرمضان باقری  با اشاره به اینکه اشتغالزایی یکی از اولویت های اصلی کمیته امداد است اظهار داشت: در راستای طرح‌های خودکفایی و اشتغال‌زایی در سال گذشته، کمیته امداد بهاباد مبلغ 29 میلیارد و 640 میلیون ریال تسهیلات به مددجویان پرداخت کرده است.

 
وی پرداخت تسهیلات خودکفایی را راهی بسیار خوب در حوزه افزایش اشتغال و کاهش آمار بیکاری دانست و عنوان کرد: تسهیلات پرداخت شده در سال گذشته منجر به ایجاد 90 فرصت شغلی در شهرستان بهاباد شده است.
 
رئیس کمیته امداد شهرستان بهاباد افزود: این مبلغ تسهیلات در زمینه‌های کشاورزی دامداری صنعتی و صنفی و خدماتی به 90 نفر از مددجویان بهابادی پرداخت شده است.
 
باقری خاطرنشان کرد: مبلغ یک میلیارد و 380 میلیون ریال این تسهیلات از محل صندوق امداد و مبلغ 8 میلیارد و 600 میلیون ریال از محل بانک تبصره بودجه و مبلغ 18 میلیارد و 210 میلیون ریال از محل صندوق توسعه ملی به مددجویان پرداخت شده است.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد خاطرنشان کرد: بهبود وضعیت اقتصادی و مدد جویان از اهداف اصلی این نهاد حمایتی است و  اولویت اصلی این نهاد به حساب می‌آید.
 
 
وی تصریح کرد: از این مبلغ پرداختی مبلغی بالغ بر 3 میلیارد و 780 میلیون ریال به تعداد 17 طرح جهت تکمیل مجدد پرداخت شده است.
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد به شرکت مجریان طرح‌های خودکفائی این نهاد در کلاس‌های آموزشی اشاره کرد و افزود: 14 نفراز مجریان طرح‌های خودکفائی نیز آموزش‌های مهارتی را در مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای 143 نفر شرکت کردند که در این زمینه مبلغی بالغ بر 137 میلیون و 474 هزارریال هزینه شده است.
 
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1393 sec