شناسه خبر: 67341 منتشر شده در مورخ: 1397/07/29 ساعت: 13:34 گروه: شهرستان ها
رییس کمیته امداد کشور:

ابرکوه محروم نیست

ابرکوه محروم نیست
رییس کمیته امداد کشور در جریان سفر به استان یزد و شهرستان ابرکوه ضمن قابل تامل خواندن شاخص‌های بالای عملکردی ابرکوه نسبت به استان و کشور، اعلام کرد: ابرکوه یک شهرستان محروم نیست.

به گزارش یزدی نیوز«سید پرویز فتاح» در نشست شورای اداری شهرستان ابرکوه، اظهار کرد: گزارش‌ها نشان می‌دهد مردم ابرکوه در شش ماهه اول امسال علی‌رغم مشکلات اقتصادی و تورم، با انفاق، زکات و صدقات خود به مجموعه کمیته امداد اعتماد داشته‌اند.

 
وی ضمن تقدیر از مسئولان شهرستان که مسبب وحدت رویه حول محور کمیته امداد و بهزیستی شده‌اند، افزود: شاخص‌های شهرستان ابرکوه در کمیته امداد نسبت به استان و کل کشور بسیار قابل‌تأمل است که نمونه آن را می‌توان دریافتی 306 هزار تومانی هر یتیم در ماه دانست در حالی که متوسط کشوری آن 225 هزار تومان است.
 
وی با بیان این ابرکوه با توجه به دارایی‌هایی که دارد، یک شهرستان محروم نیست،  خاطرنشان کرد: تاریخ، مردم، شهدا، علما، بزرگان و خیرین در ابرکوه، موید عدم محرومیت این شهرستان است و امروز نیز کمیته امداد به لطف همین مردم اعلام می‌کند که پشت نوبتی برای ورود به این مجموعه ندارد . 
 
رییس کمیته امداد کشور ابراز کرد: بر طبق آخرین گزارش‌ها، کمک‌های مردمی استان یزد به کمیته امداد در شش ماهه نخست امسال نسبت به وضعیت مشابه سال گذشته، 38 درصد افزایش داشته که این نشان دهنده این است که علی‌رغم همه مشکلات، مردم دل در گروی این نظام دارند و هرگز حمایت‌های خود را قطع نمی‌کنند.
 
فتاح خاطرنشان کرد: در حوزه تکمیل خانه‌های نیازمندان شهرستان را حمایت می‌کنیم و هر چند نوبت انتظار برای جهیزیه در این شهرستان وجود ندارد ولی بازهم از کمک‌های خود در این حوزه دریغ نمی‌کنیم.
 
صدور دستور ساخت خانه برای یکی از خانواده‌های نیازمند بخش بهمن که دارای چهار فرزند معلول است، از جمله دستاوردهای شیرین سفر فتاح به شهرستان ابرکوه بود.
 
منبع:ایسنا یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1545 sec