شناسه خبر: 67121 منتشر شده در مورخ: 1397/07/20 ساعت: 16:04 گروه: سیاسی
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اهانت های پی در پی ترامپ به ملت و کشور عربستان گفت: هیچ ذلتی در دنیا بالاتر از وضع فعلی عربستان در برابر آمریکا وجود ندارد.

به گزارش یزدی نیوزآیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی  در دیدار با پرسنل نیروی انتظامی استان که به مناسبت هفته ناجا انجام شده با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات نیروی انتظامی در حفظ امنیت و آرامش دادن به جامعه تقدیر کرد و اظهار داشت: مسئولیت‌های فراوانی که نیروی انتظامی بر دوش دارد مسئولیت‌های خطیر و دشواری است که خوشبختانه در حد خوبی این ماموریت‌ها و وظایف انجام شده است.

 
وی با اشاره به اینکه مردم به امید هوشیاری و آرامش پلیس در امنیت استراحت می‌کنند خاطرنشان کرد: الان زمان گذشته نیست که انسان نمی‌دانست برای چه کسی کار می‌کند و آیا واقعا خادم مردم است یا خدمت طاغوت می‌کند، در نظام جمهوری اسلامی انسان می‌داند وظیفه‌ای که انجام می‌دهد با چه هدف و انگیزه‌ای است.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه آشنایی انسان نسبت به هدف زندگی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است خاطرنشان کرد: الان اسلام برای ما سبک و هدف زندگی را برای ما مشخص کرده است ولی دنیا نسبت به زندگی خود هدف والایی ندارد.
 
ناصری با تاکید بر اینکه به دلیل نبود هدف در زندگی‌های غربی شاهد انواع ظلم‌ها و ستم‌ها به جوامع دیگر هستیم بیان کرد: در همین زمانی که ما هستیم قضاوت‌ها صد برابر تفاوت دارد و کشورهایی که ادعای دموکراسی می‌کنند نسبت به هر موردی که بخواهند به یک صورت قضاوت می‌کنند و در هر صورتی که مخالف باشند هم قضاوت منفی می‌کنند.
 
امام جمعه یزد افزود: همین الان آمریکایی‌ها نسبت به کشتارهای فجیع و کودک کشی‌هایی که توسط رژیم ظالم سعودی و رژیم کودک‌کش صهیونیستی انجام می‌شود قضاوت مثبت می‌کنند و از فعالیت‌های آنها و ‌هایشان حمایت‌های زیادی می‌کنند ولی در مقابل به ملت و کشور ایران ستم کرده و فشار می‌آورند.
 
وی افزود: ایران که دست مردم مظلوم جهان را می‌گیرد و مردم کشورهایی از جمله سوریه، لبنان و عراق را از دست دشمن نجات داده را تروریست می‌خوانند و سعی می‌کنند تحریم‌های مختلفی علیه ایران تصویب کنند.
 
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه نظام اسلامی نسبت به هدایت مردم به سمت خوبی‌ها و مسیر قرب الهی مسئولیت دارد خاطرنشان کرد: به حمدالله در راس این نظام مقام معظم رهبری حضور دارند که در اوج ساده‌زیستی برای حفظ جان و امنیت و عزت مردم و استقلال کشور تلاش می‌کنند.
 
ناصری یزدی با اشاره به اینکه حفظ نظام در برابر تمام توطئه‌های دشمن و سختی‌ها به دلیل وجود ولایت فقیه در راس نظام است خاطرنشان کرد: دشمن هم این موضوع را به درستی فهمیده و سعی دارد که جایگاه ولایت فقیه در نزد مردم تخریب کند اما به حمدالله مردم ایران همیشه با بصیرت خود تمام فتنه‌های دشمنان را نقش برآب کرده‌اند.
 
ناصری یزدی با اشاره به اهانت‌های پی در پی ترامپ به عربستان سعودی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با وجودی که ایران الان مشکلات اقتصادی دارد اما عزت بسیار بالایی دارد اما هیچ کسی جرات نمی‌کند همانند نوعی که با عربستان صحبت می‌کنند با ایران برخورد داشته باشند.
 
امام جمعه یزد با تاکید بر اینکه مردم عربستان الان خود را در اوج خواری و ذلت می‌بینند و هیچ ذلتی الان بالاتر از ذلت وضع فعلی کشور عربستان نیست تصریح کرد: اینکه یک کشور دیگر مردم کشوری را گاو شیرده بخواند و مدام آنها را خوار و خفیف کند برای آن مردم بسیار سخت و ناراحت کننده است.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1542 sec