شناسه خبر: 67119 منتشر شده در مورخ: 1397/07/20 ساعت: 15:08 گروه: اقتصادی
نخستین دوره آموزشی برندسازی رمز ماندگاری ویژه مدیران صنایع استان یزد برگزار می‌شود.

به گزارش یزدی نیوز از زمانی که بحث وجود 800 نوع کالا در استان یزد توسط مسئولان به وجود آمد مباحث مختلفی در ارتباط با این موضوع که چرا چنین حجم عظیمی از تولیدات متنوع در استان یزد وجود دارد ولی نام یزد تنها با چند کالا در ایران شناخته می‌شود.

 
در این زمینه گمانه‌زنی‌ها و تفسیرهای متعددی از سوی افراد مختلف انجام شد ولی در نهایت قطع به یقین موضوعی که این روزها بیش از هر چیزی یزد به آن دارد بحث برندسازی است.
 
بسیاری از کالاهای تولیدی یزد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند ولی متاسفانه این کالاها آنچنان که باید و شاید شناخته شده نیستند و نه تنها بازار ثابت بین‌المللی بلکه بازار داخلی مناسبی هم ندارند.
 
بحث برند این روزها بحث اول رسانه‌ها و مجامع صنعتی یزد است و مباحث مختلفی در این زمینه مطرح می‌شود که بیش از هر چیز، تاکید همه کارشناسان به ضرورت توجه به بحث آموزش‌های تخصصی در حوزه برندسازی و با بهره‌گیری از متخصصین و اساتید دانشگاه در حوزه برند است.
 
در این زمینه نخستین دوره آموزشی "برندسازی رمز ماندگاری" در راستای بررسی وضعیت برند استان و همچنین ارائه توضیحات لازم در ارتباط با چگونگی فعالیت صنایع در زمینه برندسازی در یزد با تدریس داود احمدی از اساتید دانشگاه و کارشناسان حوزه برندسازی یزد برگزار می‌شود.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3223 sec