شناسه خبر: 67099 منتشر شده در مورخ: 1397/07/19 ساعت: 20:40 گروه: شهرستان ها
به مناسبت هفته کودک همایش "کودک، خانواده و زندگی خوب" به همت اداره کتابخانه‌های شهرستان بهاباد و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان برگزار شد.

به گزارش یزدی نیوزحسین خادمی نویسنده و صاحب‌نظر در حوزه کودک و خانواده صبح امروز در نشست خبری با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با حوزه جنگ نرم دشمنان علیه ملت ایران گفت: هدف اصلی جنگ نرم، تغییر باورها و سست کردن ایمان مردم است.

 
وی با اشاره به اینکه خانواده در دین مبین اسلام مورد سفارش بسیار زیادی قرار گرفته افزود: در این جنگ پیچیده و خاموش دشمن ایمان و معرفت مردم را نشانه گرفته و به سراغ سنگرهای معنوی می‌رود که آن‌ها را منهدم کند.
 
خادمی تصریح کرد: شبکه‌ها اجتماعی و فضای مجازی در کنار مزایای بسیار، معایب و خطراتی نیز دارد که عدم آشنایی کامل با آن می‌تواند آسیب‌هایی را برای خانواده‌ها به بار آورد که در این مورد بالا بردن سواد رسانه‌ای و سواد سایبری فرزندان و اعضای خانواده موضوعی است که می‌تواند از آسیب‌های این حوزه بکاهد.
 
وی تصریح کرد: تقویت بنیان خانواده در جامعه ایرانی اسلامی ما وظیفه‌‌ای است که بر دوش همه قرار گرفته و علاوه بر مسئولان و دست‌اندرکاران، خانواده‌ها نیز باید به این مهم توجه خاص و ویژه‌ای داشته باشند و در راستای تحقق این موضوع و ناکام گذاشتن دشمنان حرکت کنند.
 
گفتنی است این نشست با حضور جمعی از بانوان خانه‌دار عضو کتابخانه‌های عمومی و دانش‌آموزان دبستان دخترانه شاهد بهاباد در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان این شهرستان برگزار شد.
 
منبع:خبرگزاری تسنیم
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1567 sec