شناسه خبر: 65120 منتشر شده در مورخ: 1397/04/15 ساعت: 17:50 گروه: شهرستان ها
برای نخستین بار برگزار شد؛

اجرای طرح امگا در بافق

اجرای طرح امگا در بافق
مسئول برگزاری طرح امگا گفت:حدود 70درصداز کنکوری های بافقی دراین طرح شرکت کردند.

به گزارش یزدی نیوزمسئول برگزاری طرح امگا در بافق از حضور پرشور دانش آموزان بافقی در طرح امگا خبرداد و افزود: بیش از 230دانش آموز بافقی در کنکور سراسری سال جاری شرکت کرده اند که از این تعداد حدود70درصد آنها در طرح امگا حضور داشته اند.

 
وی طرح امگا را طرحی آموزشی مشاوره ای دانست که دانش آموزان پیش دانشگاهی بافق برای ارتقای سطح علمی وآموزشی خود درآن شرکت کرده اند.
وطنیه هدف از اجرای این طرح برای نخستین بار در این شهرستان را تقویت بنیه علمی و افزایش ظرفیت تحصیلی دانش آموزان عنوان کرد و گفت:دانش آموزان بافقی طی 300جلسه آموزشی در 4ماه و نیم با مباحث علمی دروس عمومی و تخصصی خود بیشتر آشنا شدند.
وی با اشاره به اینکه استان یزد 24سال متوالی رتبه نخست کنکور کشور را در کارنامه خود داراست خاطر نشان کرد:این موضوع نشان دهنده ظرفیت بالا بین دانش آموزان و مدیران استان یزد است.
وی  تصریح کرد:اجرای طرح امگا در این شهرستان سرچشمه این بود که برای طرح های بعدی گام های بزرگتری برداشته شود.
وطنیه با اشاره به اجرای طرح تابستانه امگا در استان بیان کرد:این طرح از 23تیرماه تا 15مردادماه برای دانش آموزان علوم تجربی،علوم انسانی و ریاضی ورودی یازدهم و دوازدهم با حضور اساتید بومی استان برای تقویت روحیه بومی دانش آموزان در مرکز استان برگزار می شود.
وی تصریح کرد:شرکت تمامی دانش آموزان استان ها و شهرستان های همجوار در این طرح آزاد است.
 
 
 
منبع:خبرگزاری صداوسیما
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1494 sec