شناسه خبر: 65104 منتشر شده در مورخ: 1397/04/15 ساعت: 08:15 گروه: اجتماعی
معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در نشست آموزشی فرمانداران و روسای شورای تامین شهرستان های استان یزد با اشاره به اینکه هماهنگی و تعامل خوب و مناسبی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی استان وجود دارد از فرمانداران خواست به تامین امنیت پایدار در شهرستان های استان توجه ویژه داشته باشند.

به گزارش یزدی نیوز "‌محمدعلی طالبی" ‌ ‌در این نشست آموزشی که با حضور اساتید کشوری در تالار پژوهش مجموعه فرهنگیان یزد برگزار شد، ‌گفت: ‌اگرچه در کشور، استان یزد به عنوان استانی امن، ‌آرام و بدون مشکل شناخته می شود اما این استان نیز با تهدیداتی د‌ر حوزه امنیتی و اجتماعی مواجه است که از جمله آن می توان به موضوع آب، اتباع بیگانه و تنش‌های کارگری اشاره کرد.

معاون سیاسی، ‌امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه خوشبختانه هماهنگی و تعامل خوب و مناسبی بین دستگاه های امنیتی و انتظامی استان وجود دارد، از فرمانداران خواست به تامین امنیت پایدار ‌در شهرستان های استان توجه ویژه داشته باشند.
طالبی در پایان سخنان خود بیان کرد: ‌لازم است فرمانداران دقیق تر بر روی موضوعات امنیتی در شهرستان ها تمرکز کنند و با فراگیری اطلاعات به‌روز، توان علمی و اجرایی ‌خود را برای مدیریت بحرانها ارتقا دهند تا شاهد کمترین مشکلات در حوزه امنیتی،‌ سیاسی و اجتماعی در استان نباشیم.
 
 
منبع:استانداری یزد
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1524 sec