شناسه خبر: 63308 منتشر شده در مورخ: 1397/01/17 ساعت: 11:35 گروه: اجتماعی
مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران خبر داد:

استقبال خوب مسافران نوروزی از نمایشگاه عکس «یزد حسینیه ایران»

استقبال خوب مسافران نوروزی از نمایشگاه عکس «یزد حسینیه ایران»
مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران از استقبال خوب مسافران نوروزی از نمایشگاه عکس «یزد حسینیه ایران» خبر داد.

به گزارش یزدی نیوزسید حسن حسینی از برپایی نمایشگاه عکس یزد حسینیه ایران با هدف آشنایی مسافران نوروزی با ظرفیت‌های گردشگری مذهبی و معنوی یزد در ایام نوروز در حسینیه امیرچخماق یزد خبر داد.

 
وی افزود: استقبال مسافران از نمایشگاه قابل توجه بود به نحوی که مسافران با نظرات مکتوب خود از آشنایی با این ظرفیت گردشگری ابراز خرسندی کردند.
 
مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران عنوان کرد: این نمایشگاه شامل معرفی آداب عزاداری یزد در قالب تصاویر زیبا از هنرمندان و عکاسان یزدی بود که مراسم‌هایی نظیر نخل برداری، سینه زنی، پخت آش نذری و ... را به تصویر کشیده بود.
 
حسینی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه همچنین فیلم و کلیپ‌هایی از مراسم‌های عزاداری سنتی در یزد برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شد.
 
وی با اشاره به اهمیت این ظرفیت مهم گردشگری به گردشگران داخلی و خارجی عنوان کرد: ظرفیت های گردشگری و مذهبی یزد در نقشه ها و ویژه نامه های نوروزی توسط دبیرخانه بین المللی یزد، حسینیه ایران در ایام نوروز معرفی شد.
 
حسینی تاکید کرد: توجه به معرفی ظرفیت های گردشگری مذهبی و معنوی استان یزد می تواند کمک قابل توجهی به رشد اقتصادی استان داشته باشد.
 
مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران اظهار امیدواری کرد: با کمک نهادهای مسئول، رشد قابل توجهی نسبت به سال قبل در زمینه گردشگری مذهبی استان یزد داشته باشیم.
 
منبع:خبرگزاری مهر
google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/1556 sec