شناسه خبر: 25605 منتشر شده در مورخ: 1395/07/01 ساعت: 08:48 گروه: اجتماعی
مسئول کمیته روابط عمومی و تبلیغات سرشماری نفوس و مسکن شهرستان یزد گفت: 850 نفر در این شهرستان برای مشارکت در این طرح ثبت نام کرده اند.

به گزارش یزدی نیوزفرزاد فیضی  افزود: از این تعداد 55 درصد مرد و 45 درصد زن هستند.
وی با اشاره به پایان ثبت نام در مشارکت طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ادامه داد: همچنین از این تعداد ثبت نام شده در شهرستان یزد، یک سوم را دانشجویان تشکیل می دهند.
مشاور اطلاع رسانی فرماندار و مسئول روابط عمومی فرمانداری یزد گفت: سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری در دو بخش اینترنتی و حضوری برگزار می شود که مرحله سرشماری اینترنتی سوم مهر و همزمان با سراسر کشور آغاز و تا 24 مهرماه ادامه خواهد داشت.
فیضی تاکید کرد: در این فرصت 22 روزه شهروندان یزدی می توانند با مراجعه به سایت www.sarshomari95.ir نسبت به تکمیل فرم های سرشماری عمومی نفوس و مسکن اقدام کنند و کد رهگیری خود را دریافت نمایند.
وی با اشاره به اینکه مرحله دوم سرشماری نیز از 25 مهرماه آغاز و تا 25 آبان ادامه دارد یادآور شد: در این بازه زمانی مأموران سرشماری که از بین افراد متقاضی مشارکت در اجرای طرح انتخاب شده است با مراجعه حضوری نسبت به سرشماری اقدام و فرم های الکترونیکی خود را با استفاده از تبلت تکمیل خواهند کرد.
فیضی اظهار داشت: افرادی که از طریق اینترنت نسبت به سرشماری اقدام کرده اند باید هنگام مراجعه مأمورین کد رهگیری خود را به مأمور اعلام کنند و تائیدیه درج اطلاعات خود در سامانه را دریافت نمایند.

منبع: ایرنا
 

 

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3025 sec