شناسه خبر: 22916 منتشر شده در مورخ: 1395/03/31 ساعت: 10:58 گروه: اجتماعی
حسن نژاد معاون فنی شرکت پست با تاکید بر این که خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه مهم ترین رسالت شبکه پستی به شمار می رود تاکید کرد:تمامی مرسولات روشندلان که در قالب سرویس عادی ارسال شود تا سقف هفت کیلو گرم از پرداخت کرایه پستی معاف است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل پست استان یزد ، حسن نژاد معاون فنی مدیرعامل پست با اشاره به این که پست به عنوان یک نهاد اجتماعی به تمامی آحاد مردم خدمت رسانی نموده و توسعه خدمات را به عنوان یک اصل مهم دنبال می نماید اظهار داشت: براساس مقررات اتحادیه پستی جهانی پست های سراسر دنیا تعهد دارند تا مرسولات روشندلان عزیز که سکوگرام خوانده می شود را توزیع نمایند.

وی افزود: براین اساس پست ایران نیز موظف است تا به این عزیزان خدمات با کیفیتی ارایه نماید و مرسولات آنها را  در نهایت سرعت و دقت توزیع نماید.

معاون فنی شرکت پست با بیان این که تامین رضایت مشتریان از اهداف شبکه پستی است تاکید کرد: هدف از این سرویس مساعدت و یاری به روشندلان عزیز می باشد .

وی با اشاره به این که منابع اطلاع رسانی روشندلان محدود بوده و به صورت خط برجسته بریل تهیه می گردد اظهار داشت: به علت آسیب پذیر بودن نوشتار این جراید، متصدیان امر قبول و توزیع نهایت دقت را در هنگام  قبول ،حمل و نقل، جا به جایی و توزیع این گونه مرسولات معطوف نمایند.

حسن نژاد همچنین در رابطه با لفاف بندی مرسولات سکو گرام نیز افزود: لازم است مرسولات در بسته بندی سلفون دار سربسته ارسال گردد تا مانع از آسیب دیدگی علائم و نشانه های خط ویژه روشندلان طی عملیات پستی گردد.

وی تاکید کرد: بر روی این مرسولات علاوه بر نگارش نشانی، ضروری است کدپستی گیرنده نیز به آدرس اضافه شود تا مرسولات با دقت و سرعت بیشتری توزیع گردد .

معاون فنی شرکت پست توزیع به موقع سکوگرام را از تعهدات پست برشمرد و گفت: واحدهای توزیع به محض ورود این مرسولات طی همان روز آنها را توزیع نموده و به دست روشندلان عزیز می رسانند.

حسن نژاد اظهار امیدواری کرد: شبکه پستی بتواند با ارایه خدمات با کیفیت به روشندلان رضایت بیش از پیش آنها را فراهم آورد.

google-buzz twitter digg facebook linkedin
کلید واژه
 
نظرات | 0 نظر
captcha
Page Generated in 0/3888 sec